Dom » Wnętrza

Styl Eclectic: wyznaczniki stylu eklektycznego

Zaskakujące kombinacje, nieposkromiona radość, kreatywne podejście do aranżacji – to hasła, które najlepiej opisują styl eklektyczny we wnętrzach.

Siedem precyzyjnie dobranych do niego kolorów z palety Feel the Color Tikkurila umożliwia stworzenie aranżacji w duchu Eclectic, będących nieustającym źródłem inspiracji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu 

Eklektyzm to styl, który łączy ze sobą różne, z pozoru niepasujące do siebie elementy. Jego urokiem jest brak ściśle określonych zasad i twórcza wolność. Dzięki swobodnemu zestawianiu różnorodnych konwencji pozwala uzyskać ciekawe kompozycje, które będą odzwierciedlać indywidualne gusta domowników. Dopasowane do tej stylistyki kolory z kolekcji marki Tikkurila ułatwią wykreowanie we wnętrzach radosnej, poprawiającej nastrój mozaiki barw.

 

Styl Eclectic nie lubi nudy i utartych schematów. Zastosowanie śliwkowego odcienia M339 Tango nie tylko na ścianach, ale również na sztukaterii zaintryguje różnorodnością faktur, a wyrazisty punkt w postaci różowej kanapy wprowadzi poczucie radosnej beztroski. We wnętrzach zaaranżowanych w ten sposób świetnie odnajdą się osoby, które lubią podchodzić do otaczającego świata z fantazją i optymizmem.

 

Jeśli wolimy zestawienia bardziej stonowane i subtelne, warto postawić na jasne barwy. Spokojny odcień K503 Palace nie tylko rozświetli przestrzeń, ale również ukoi zmysły i pozwoli się zrelaksować w domowym zaciszu. Eklektyczny charakter można uzyskać wówczas łącząc rozmaite rośliny doniczkowe oraz meble w różnych stylach, które będą przyciągać wzrok, nadając wnętrzu nieszablonowy wyraz.

 

Więcej informacji o aranżacjach w stylu Eclectic, które można stworzyć z marką Tikkurila, znajduje się pod adresem: https://tikkurila.pl/inspiracje/tikkurila-feel-the-color-eclectic.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »