Dom » Wnętrza

Styl Nostalgic: mieszkanie pełne wspomnień

Kultowe kolory, dodatki retro i flirt współczesności z przeszłością – to wyznaczniki nostalgicznych aranżacji. Łącząc estetykę minionych lat z tym, co nowe uzyskamy niezwykłą, osobistą przestrzeń, w której można delektować się wspomnieniami.

Inspirowana stylem Nostalgic paleta kolorów Feel the Color marki Tikkurila sprawi, że łatwiej będzie sięgnąć wyobraźnią do minionych epok, nie zapominając o tym, co dzieje się tu i teraz.

 

Ciepłe kolory wprowadzają do wnętrza przytulną i nastrojową aurę. Barwa naturalnej cegły N405 Terracotta z palety Tikkurila Feel The Color w salonie przyniesie poczucie odprężenia, przywodząc na myśl rozgrzany kominek. Kontrastujące elementy, takie jak jasne framugi, drzwi czy listwy w niebanalny sposób urozmaicą wystrój. Zestawienie z minimalistyczną szafką i czarno-białą grafiką uzupełni otoczenie o współczesne detale. Intensywny kolor będzie się dobrze komponował z bujną roślinnością, która w wydaniu Nostalgic stanowi wyrazisty element dekoracyjny.

 

Nostalgiczny styl świetnie sprawdzi się również w jadalni. Połączenie kilku piaskowych tonacji H456, X394 i X457 nada pomieszczeniu subtelnej głębi i trójwymiarowości. Tradycyjny drewniany stół i krzesła charakterem zgrabnie nawiążą do wiejskiej sielanki. Minione czasy przypomną proste szklane wazony i ceramiczny imbryk, wywołując sentymentalny uśmiech na twarzy. Świeże kwiaty i oryginalne obrazy podkreślą ciekawy wystrój pomieszczenia, nawiązując do teraźniejszości.

Więcej inspiracji do stworzenia wnętrza w stylu Nostalgic znajduje się pod adresem: www.tikkurila.pl/Tikkurila-Feel-the-Color-Nostalgic.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »