Moda » Odzież

Styl śródziemnomorski w kolekcji MANGO High Summer

Styl śródziemnomorski w kolekcji MANGO High Summer
Zobacz więcej zdjęć »
Klimat śródziemnomorski, morskie fale i kołyszące się drzewa. To idealny moment, aby wymknąć się na jeden dzień do Deià. Po południu, gdy bryza uderza w skały, sceneria staje się jeszcze bardziej intymna.

Błękity, biele, kolory bliskie naturze, a do tego wszystko z lekkich i przewiewnych materiałów, takich jak len czy bawełna. Ekscytujące stylizacje i motywy przywodzą na myśl styl gwiazd z lat 60. - klasyczny i ponadczasowy.

Romantyczna, zwiewna, delikatna. Taka jest najnowsza kolekcja MANGO High Summer, w której znajdziemy szydełkowe tkaniny, etniczne wzory, paski oraz płaskie, wygodne klapki. Zarzucone na ramię torebki z rafii będą idealnym uzupełnieniem każdej letniej stylizacji! 

Przenieśmy się do Deià i poczujmy letni, nadmorski klimat: MANGO High Summer 2018. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »