Moda » Odzież

Stylizacje na wakacje z Marcinem Marciniakiem

Stylista Portu Łódź Marcin Marciniak zaprasza do wspólnych zakupów w centrum. Wszyscy miłośnicy mody, a także ci, którzy mają problem z dobraniem odpowiednich ubrań do swojej sylwetki, mogą skorzystać z bezpłatnych porad eksperta Portu Łódź.

Port Łódź zaprasza na wspólne zakupy z modowym doradcą, które odbędą się w centrum w dniach 7, 8 i 13 lipca oraz pod koniec miesiąca, w dniach 21 – 22 lipca.

Stylista bezpłatnie podpowie, co jest modne tego lata, w jakich fasonach i kolorach jest nam do twarzy oraz co zrobić, by za pomocą odpowiedniej stylizacji wyeksponować swoją sylwetkę. Na wspólne zakupy z Marcinem Marciniakiem można zapisywać się na stronie http://www.portlodz.pl/pl-pl/news-and-events/bezplatne-zakupy-ze-stylista

Marcin jest stylistą, którego cechuje kreatywność, oryginalne podejście do mody i doskonała znajomość obowiązujących trendów. Od 5 lat prowadzi bloga, na którym dzieli się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Aktywnie uczestniczy także we wszystkich wydarzeniach modowych w Polsce - od FashionPhilosophy Fashion Week Poland, po pokazy największych polskich projektantów - Dawida Wolińskiego, duetu Paprocki i Brzozowski, Roberta Kupisza czy Ewy Minge. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »