Moda » Odzież

„StyLOVE Środy” w Poznań City Center

Od początku lutego w Poznań City Center rusza cykl „StyLOVE Środy”, czyli pierwsze w Poznaniu, bezpłatne porady stylistki. Podczas co tygodniowych spotkań będzie można dowiedzieć się jak uzupełnić garderobę i znaleźć swój styl, a także poznać aktualnie panujące trendy.

W każdą środę od godziny 17.00 do 19.00 będzie można skorzystać z profesjonalnych porad stylistki centrum, a także makijażystów z salonu MAC.

 

Bezpłatne zakupy ze stylistką

Klienci, którzy chcą wziąć udział w cyklu „StyLOVE Środy” w Poznań City Center muszą wcześniej zapisać się na stronie http://poznancitycenter.pl/o-nas/zakupy-ze-stylistka/ . Każdy, kto zarezerwuje termin w kalendarzu będzie mógł skorzystać z bezpłatnej, godzinnej usługi stylistki. Całość poprzedzi analiza sylwetki, ustalenie budżetu, a także określenie celu metamorfozy. Następnie uczestnicy wraz z Moniką Gąsiorek-Mosiołek wybiorą się na poszukiwania idealnych kreacji, podczas którego doradzi, jak najlepiej dobierać kolor i fason garderoby. Koszty zakupu zaproponowanych stylizacji ponosi klient. Dodatkowo po godzinnych zakupach uczestnik będzie mógł skorzystać z bezpłatnej konsultacji makijażowej w salonie MAC. Szczególnie zapraszamy na StyLOVE Środy osoby, które chciałby dowiedzieć się jak poprawnie dobierać garderobę do sylwetki, czy na konkretne okazje. Nie mamy ograniczeń wiekowych ważne, aby wcześniej zapisać się na stronie internetowej PCC -  komentuje Monika Gąsiorek- Mosiołek, stylistka PCC.

 

MAC kreatorem wymarzonego makijażu

Doskonałym uzupełnienem dla nowych stylizacji jest makijaż. Jednak często zdarza się, że trudno jest wybrać odpowieni kolor cieni czy pomadki. Dlatego też z pomocą przychodzą profesjonalni wizażyści z firmy MAC. Podczas akcji StyLOVE Środy uczestniczki otrzymają makijażowe porady dotyczące odpowiedniego doboru kosmetyków, a także będą mogłby skorzystać z bezpłatnego makijażu. Chcemy, aby cotygodniowy cykl porad na stałe zagościł w kalendarzu wydarzeń Poznań City Center. Serdecznie zapraszamy na „StyLOVE Środy wszystkich naszych klientów - dodaje Norbert Fijałkowski, dyrektor Centrum.

 

„StyLOVE Środy” to bezpłatne zakupy ze stylistką połączone z usługą makijażu w salonie MAC organizowane co środę (po wcześniejszej rejestracji) w Poznań City Center, w godzinach 17.00- 19.00. Miejsce spotkania Punkt Informacji na poziomie 0 (między sklepami Super-Pharm i Kakadu). Koszty zakupów w całości pokrywa Klient. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »