Rozrywka i wypoczynek » Hobby

„Stylowo nakręceni”, czyli casting dla stylistów w Avenidzie Poznań

Co w modzie kręci Poznaniaków? W dniach 27-28 października w Avenidzie odbędzie się pierwszy w Poznaniu casting dla stylistów i entuzjastów mody „Stylowo nakręceni”.

Wydarzenie poprowadzi Olivier Janiak, a najmodniejsze kreacje ocenią Maffashion i Grzegorz Bloch. O oprawę muzyczną zadba słynny zespół Steve Nash & Turntable Orchestra. Kto zostanie najlepszym stylistą
w regionie?

„Stylowo nakręceni” to pierwsza taka akcja w Poznaniu, podczas której młodzi entuzjaści mody będą mogli zaprezentować swoje stylizacje szerszej publiczności oraz zaczerpnąć porad od profesjonalistów z branży. Kierujemy ją do wszystkich osób, które śledzą aktualne trendy i lubią zabawę stylem. Dla wielu z nich będzie to spełnienie marzeń, a może nawet pierwszy krok do wielkiej przygody w świecie mody – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań. 

Casting składa się z dwóch etapów: eliminacji oraz finału z udziałem jednej z najbardziej znanych blogerek w Polsce – Maffashion, która wraz ze stylistą gwiazd Grzegorzem Blochem wyłoni zwycięzców. Finał „Stylowo nakręconych” poprowadzi zawsze modny Olivier Janiak – słynny dziennikarz i gospodarz programów telewizyjnych.

Pierwszy – eliminacyjny etap akcji odbędzie się 27 października (sobota) w godzinach 11:00-17:00. Zadaniem uczestników będzie zaprezentowanie się w swojej stylizacji na scenie w Avenidzie. Do finału, który odbędzie się 28 października (niedziela) w godzinach 12:00-18:00 przejdą cztery osoby, które powalczą o tytuł najlepszego stylisty w regionie. 

Finaliści przygotują pokazy mody składające się z trzech wyjść pokazowych, podczas których modelki i modele zaprezentują stylizacje stworzone z kolekcji marek znajdujących się na terenie Avenidy. Modowe show urozmaici muzyka na żywo
w wykonaniu zespołu Steve Nash & Turntable Orchestra, który w swoich utworach łączy muzykę klasyczną i turntablism. Wyboru laureatów dokona jury, w skład którego wejdą Maffashion oraz Grzegorz Bloch. Dla trójki zwycięzców przewidziane są karty podarunkowe do Avenidy o wartościach 500 i 1000 zł. Osoba, która zyska miano najlepszego stylisty w regionie otrzyma kartę o wartości 1500 zł na zakupy 
w towarzystwie Maffashion. 

Akcja „Stylowo nakręceni” odbędzie się w dniach 27-28 października na scenie na fontannie w Avenidzie Poznań. Pierwszego dnia wydarzenia w godz. 11:00-17:00 zostanie przeprowadzony casting, a drugiego w godz. 12:00-18:00 odbędzie się finał akcji z udziałem zaproszonych gości. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »