Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Stypendia plastyczne „Warsztatów twórczego rozwoju”

Stypendia plastyczne „Warsztatów twórczego rozwoju”
Zobacz więcej zdjęć »
Na uczestników „Warsztatów twórczego rozwoju” w Centrum Janki czekają trzy pięciomiesięczne stypendia plastyczne. Zajęcia prowadzone będą przez Fundację Atelier.
Już od 1 października trzech uczestników „Warsztatów twórczego rozwoju" będzie mogło wziąć udział w programie stypendiów plastycznych w Fundacji Atelier. Stypendia przyznane zostaną uzdolnionym plastycznie dzieciom, w wieku od 3 do 16 lat. Aby mieć szansę na zdobycie jednego ze stypendiów, należy do 28 września 2011 r. przesłać na adres: kontakt@effectivepr.pl zdjęcie pracy wykonanej podczas „Warsztatów twórczego rozwoju" w Centrum Janki w dniach 20.08.2011 i/lub 24.09.2011. Spośród nadesłanych zdjęć Jury pod przewodnictwem artysty z Fundacji Atelier wybierze 3 najciekawsze prace, a ich autorów nagrodzi stypendiami. „Warsztaty twórczego rozwoju" z edycji na edycję zdobywają coraz większe zainteresowanie wśród dzieci i ich rodziców."¬ - komentuje Teresa Starzec, Dyrektor Fundacji Atelier. „Widząc jaką przyjemność naszym małym artystom sprawia uczestnictwo w zajęciach, postanowiliśmy ich dodatkowo wynagrodzić, fundując stypendia na warsztaty plastyczne prowadzone w siedzibie naszej Fundacji" - dodaje Teresa Starzec.

W ramach Programu Stypendiów, trzech Stypendystów będzie mogło uczestniczyć w wybranych przez siebie zajęciach w Fundacji Atelier. Dzieci mogą wybierać spośród warsztatów plastycznych, dizajnerskich, architektonicznych, bajkowych, animacji komputerowej, batiku i montażu wideo. Szczegóły oraz regulamin Programu Stypendiów znaleźć można pod adresem: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

Najbliższe „Warsztaty twórczego rozwoju" dla dzieci z rodzicami odbędą się w sobotę, 24 września br. o godz.: 10.00, zaś zajęcia dla zorganizowanych grup przedszkolnych - we wtorek 27 września. Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez email: kontakt@effectivepr.pl. Każde dziecko otrzyma imienny dyplom potwierdzający udział w warsztatach. Terminy każdych kolejnych zajęć można sprawdzać na bieżąco pod adresem: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poznają wszystkie środki plastycznego wyrazu - od szkicowania, przez techniki tradycyjne i mieszane, aż do tworzenia kolaży i kompozycji z elementami grafiki. Każdorazowo, artyści przybliżają uczestnikom specyfikę przyborów malarskich i pokazują, jak ich używać w ramach technik przewidzianych na dany dzień. Ideą warsztatów jest nauka poprzez zabawę, która jednocześnie kształtuje rozwój artystyczny najmłodszych oraz ich wrażliwość na kolor, formę i światło. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3 roku życia.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Janki, foyer kina Cinema City
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 24 września 2011 r. od g. 10.00 do 15.00 - zajęcia dla dzieci i rodziców
Wtorek 27 września 2011 r. od g. 10.00 do 11.30 - zajęcia dla zorganizowanych grup przedszkolnych

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" objęli: portal Czasdzieci.pl, portal Galeriehandlowe.pl, Gazeta WPR oraz Radio Bajka.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »