Dom » Budownictwo

Styrolep K – wydajny i niezawodny

Styrolep K – wydajny i niezawodny
Zobacz więcej zdjęć »
Styrolep K to uniwersalna zaprawa klejowa do styropianu, którą można stosować również do szpachlowania i wypełniania niewielkich ubytków.

Produkt jest wodoodporny, mrozoodporny i elastyczny. Styrolep K cechuje się zwiększoną przyczepnością, jest paroprzepuszczalny i służy do przyklejania płyt styropianowych (również z dodatkiem grafitu) wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Orientacyjna wydajność produktu to ok około 4,0–5,0 kg suchej masy na m2, jednak należy pamiętać, że na zużycie wpływają takie czynniki jak jakość przygotowanego podłoża, jego równość i chłonność, a także doświadczenie ekipy wykonawczej. W celu dokładnego określenia wydajności kleju zalecane jest przeprowadzenie prób na danym podłożu.

www.majsterpol.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »