Dom » Budownictwo

Sukces bram Petecki

Sukces bram Petecki
Zobacz więcej zdjęć »
W lipcu 2015 roku Grupa Petecki wprowadziła na rynek bramy segmentowe. Pierwsze analizy sprzedaży przeprowadzone w październiku pokazują, że inwestycja ta była doskonałym posunięciem.

Wprowadzenie do asortymentu Grupy Petecki bram segmentowych sprawiło, że oferta marki stała się kompleksowa. Nowy produkt uzupełniły ofertę produktową Grupy, dołączając do okien, drzwi, fasad  i rolet.

W czym tkwi sukces?
Bramy segmentowe marki PETECKI posiadają w standardzie tzw. ciche rolki, dzięki którym każde otwieranie i zamykanie bramy odbywa się bez uciążliwego hałasu.

Seria bram PETECKI to zwiększenie oszczędności energii, gwarantowane przez opracowany system uszczelnień THERMO PLUS.

Innowacyjność i komfort
Wybierając bramy PETECKI, klient otrzymuje nie tylko świetny design i bezpieczeństwo, ale także pełen komfort, dzięki automatyce. Oprócz klasycznego sterowania bramą, Grupa Petecki oferuje innowacyjne rozwiązania. Każdą z bram PETECKI można sterować z dowolnego miejsca na Ziemi, przy pomocy tabletu lub smartfona, wykorzystując dostępu do Internetu.

Seria bram PETECKI
W ofercie bram segmentowych Grupy Petecki każdy klient znajdzie „coś” dla siebie. Oferta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kolorystkę i wygląd bramy można swobodnie dostosować do charakteru swojego domu.

Bramy segmentowe PETECKI to gwarancja solidności i najszerszej oferty na rynku. Mocnymi stronami produktu są: nowoczesny i ponadczasowy design, bogaty wybór kolorów, wygodna i prosta obsługa, wytrzymałość i bezawaryjność, bezpieczeństwo, energooszczędność.

PETECKI  (PRESS BOX)
www.petecki.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »