Firma » Biznes

Sukces chojnickiego spotkania „Blum w trasie”

Sukces chojnickiego spotkania „Blum w trasie”
Zobacz więcej zdjęć »
Cykl spotkań „Blum w trasie” trwa. W kilkudziesięciu spotkaniach dla stolarzy, montażystów, architektów oraz wszystkich pracujących z produktami i usługami firmy Blum wzięło dotychczas udział szerokie grono zainteresowanych z całej Polski.

13 listopada specjaliści Blum zawitali także do Chojnic, gdzie na ich porady czekały tłumy profesjonalistów. Partnerem akcji w tym mieście była firma Drew-Trans II.

Wyjątkowe zainteresowanie akcją „Blum w trasie” przerosło oczekiwanie organizatorów. Podczas akcji, której hasłem przewodnim było „Blum. W czym możemy pomóc?” pokazano produkty uznanej i innowacyjnej firmy Blum, które sprawdzą się w codziennej pracy profesjonalistów i pomogą w stworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz. W interesującej formie zaprezentowano nowości w postaci systemów zawiasów, szuflad czy podnośników, a także odpowiedziano na najbardziej nurtujące pytania oraz rozwiano wszelkie wątpliwości stolarzy, montażystów i architektów.

Spotkania z serii „Blum w trasie” organizowane są cyklicznie. Poza możliwością pozyskania najnowszego katalogu firmy Blum, są one doskonałą okazją do poznawania nowości na rynku elementów meblowych oraz wymiany doświadczeń między profesjonalistami. Dzięki firmie Drew-Trans II – jednemu z największych dystrybutorów produktów Blum w tej części Polski – z doświadczenia specjalistów Blum mogły skorzystać osoby używające materiałów austriackiej firmy na co dzień.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »