Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Super Fan: bo kochamy mamy

Super Fan: bo kochamy mamy
Zobacz więcej zdjęć »
Mamy są kochane, a kolejna Super Sobota (26 maja) jest po to, aby uczcić ich święto i na warsztatach przygotować niepowtarzalne prezenty. Moc atrakcji z okazji Dnia Matki DH Supersam przygotował wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

Tego dnia, od godz. 12:00 do 18:00, warto skorzystać z okazji do przygotowania oryginalnego prezentu dla mamy. Mogą to być na przykład słodkie kwiatki, kwieciste laurki, harmonijkowe serduszka lub też samodzielnie zaprojektowane przypinki. Wszystko to będzie można wykonać podczas warsztatów tematycznych.

Odbędzie się także konkurs plastyczny z nagrodami, a na miejscu dostępna będzie ramka do śmiesznych zdjęć. W sobotę „Anioły" będą też prowadzić na terenie Supersamu swoją akcję charytatywną „Kilometry dobra" i zbierać w ten sposób środki na rzecz podopiecznych stowarzyszenia. Udział w zajęciach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Super Fan - wspólnej inicjatywy Supersamu i Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów". Co miesiąc to fantastyczna okazja do świętowania ważnych dat, spędzenia miło czasu z bliskimi, a przy tym świetna i pełna fantazji zabawa dla dzieci.

DH Supersam powstał w latach 30. XX wieku. Położony w centrum Katowic obiekt szybko stał się jednym z najważniejszych punktów na handlowej mapie miasta. Przejęcie nieruchomości przez Griffin Group w 2013 roku tchnęło w Supersam nowe życie. Nawiązaniem do dawnego domu handlowego są stalowe dźwigary, które zostały odrestaurowane i wyeksponowane w nowym Supersamie.

Nowy obiekt, przy ul. Księdza Piotra Skargi 6, udostępnił blisko 23 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Na trzech poziomach handlowych znajduje się ponad 70 sklepów i punktów usługowych. Na wyższych piętrach zlokalizowane jest centrum Jatomi Fitness oraz 5 tys. mkw. powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje zostały przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »