Firma » Biznes

Św. Mikołaj w tym roku korzysta z B2B ONLINE!

Św. Mikołaj w tym roku korzysta z B2B ONLINE!
Zobacz więcej zdjęć »
Gorączka przedświątecznych zakupów już się rozpoczęła. Wyraźnie widać to na platformie B2B ONLINE gdzie ilość transakcji rośnie z dnia na dzień! Łatwo odnaleźć poszukiwane produkty i wybrać najatrakcyjniejszą ofertę, a jest w czym wybierać!

Szczególnie jeśli chodzi o artykuły dla dzieci i zabawki – na platformie można znaleźć kilkudziesięciu dostawców wiodących marek np.:  LEGO, Mattel, Hasbro, Epee, TMToys,  COBI, Smoby, Little Tikes. 

Platforma B2B ONLINE adresowana jest do firm. Jest pogrupowana na branże. Dostawców nie trzeba szukać oddzielnie i kontaktować z każdym z osobna. Wszystko jest w jednym miejscu i łatwo można porównać oferty.  Rejestracja i użytkowanie oraz przeglądanie ofert i wymiana korespondencji z dostawcami Platformy B2B jest bezpłatna. Za transakcje nie pobierane są żadne prowizje. Żeby wypróbować to narzędzie wystarczy wejść na stronę www.b2bonline.pl.

" Na Platformie B2B Online mamy wielu dostawców z produktami dla dzieci. – informuje Grzegorz Siwiński prezes zarządu spółki B2B ONLINE - Są wśród nich zarówno duże hurtownie jak i mniejsi dostawcy i producenci, często oferujący atrakcyjne produkty w bardzo przystępnych cenach. W okresie przedświątecznym widoczna jest wzmożona liczba transakcji zakupowych w branży dziecięcej, a także kosmetyków, perfum, bielizny oraz artykułów IT i RTV. W listopadzie obroty platformy wzrosły o ponad 20%, a także liczba nowo zarejestrowanych użytkowników platformy zwiększa się sukcesywnie”

Platforma B2B ONLINE oferuje szybkie dostawy typu Drop Ship do klienta końcowego, więc nie ma konieczności zamawiania większych ilości towaru. Okres przedświąteczny to jednak czas wzmożonej aktywności zakupowej  więc  sklepy chcąc zapewnić dostępność atrakcyjnych towarów na grudzień już teraz dokonują rezerwacji u dostawców.

W przypadku publikacji informacji bardzo proszę o zamieszczenie zdania:
Platforma powstała dzięki wsparciu funduszy UE w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

Informacje o firmie

 

B2B Online sp. z o.o. jest dostawcą profesjonalnej platformy do sprzedaży i zakupów hurtowych opartej na technologii cloud computing, czyli gotowych aplikacji "w chmurze" oraz oprogramowania jako usługi - SaaS (software as a service).  Rozwiązania b2b udostępniane są zarówno w formie prywatnej – system STAR B2B do sprzedaży hurtowej, jak i publicznej – portal zakupów hurtowych PLANET B2B.

Projekt  platformy  B2B  Online  jest  współfinansowany  ze  środków  Unii  Europejskiej  w  ramach  Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Platforma powstała dzięki wsparciu  funduszy UE w  ramach  Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

Obsługa PR i prasowa

 

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A,
03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721,
e-mail:  malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »