Dom » Architektura

SWAP – nowa kolekcja pod obiekty

SWAP – nowa kolekcja pod obiekty
Zobacz więcej zdjęć »
Interprint prezentuje nową kolekcję unikalnych dekorów. Linia SWAP to 12 oryginalnych rysunków, które mogą być zadrukowane nową technologią druku cyfrowego, którą firma Interprint uruchomiła jako pierwsza na świecie na masową skalę.

Kolekcja SWAP to przede wszystkim wzory fantazyjne - nietuzinkowe, odważne, niekiedy zabawne, zawsze na wskroś oryginalne. Filo - dla przykładu - to rysunek oparty na milionach poziomo ułożonych kreseczek wyglądających jakby pospiesznie narysowano je czerwonym długopisem. Przetykane światłem karmazynowe linie są nieregularne i nierównomiernie, jakby przypadkowo rozłożone na kartce. 
Dekor Gali jest jeszcze bardziej szalony. Oparty na fioletowych i błękitnych zakręconych liniach przetykanych wtrąconymi gdzieniegdzie plamkami i kreskami, stanowi istną wibrującą, energetyczną feerię.

Tło kryje tajemnice
Na uwagę zasługują dekory geometryczne. Elementy rysunku Fendo niemalże wyłaniają się z tła utrzymanego w eleganckim odcieniu szarości. Nieregularnie ułożone kwadraciki sprawiają wrażenie jakby utrzymywały się na migoczących falach. Efekt ten potęguje sposób ich wykończenia. Cześć z nich połyskuje - dokładnie jak woda odbijająca promienie, natomiast część jest doskonale matowa. 
Zupełnie inne wrażenie budzi uporządkowana, składająca się z tysięcy małych oczek kompozycja dekoru Webb. Drobne, delikatne elementy w pierwszej chwili są ledwo zauważalne. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się dekorowi wyłania się wzór regularny i harmonijny.

Cyfrowe piękno natury
W kolekcji SWAP coś dla siebie znajdą również miłośnicy dekorów wzorowanych na naturalnych materiałach - drewnie i kamieniu. Plain to wcielenie delikatności, miękkości i łagodności. Przywodzi na myśl kształtowany podmuchami wiatru, pozostający w ciągłym ruchu wydmowy, aksamitny w dotyku piasek. Subtelne, zaokrąglone linie tego rysunku sprawiają wrażenie jakby nigdy nie odpoczywały. Ten niekończący się ruch zestawiono z zaskakująco spokojną, jasną kolorystyką. Stonowane łagodne beże i kremy, wprowadzają sielski, idylliczny charakter.
Utrzymany w delikatnej, szarej kolorystyce Yard to odwzorowanie kamienia. Dobrze zarysowane jasne żyłki, a także niejednorodna nasycenie barw - niekiedy jaśniejszych, innym razem ciemniejszych - tworzą wrażenie naturalności i autentyczności.
www.interprint.com


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »