Moda » Biżuteria

SWATCH I DAMIEN HIRST CELEBRUJĄ URODZINY MYSZKI MIKI

SWATCH I DAMIEN HIRST CELEBRUJĄ URODZINY MYSZKI MIKI
Zobacz więcej zdjęć »
Znana na całym świecie Myszka Miki łączy pokolenia, rozprzestrzenia śmiech, optymizm i nadzieję. Wiecznie młoda Miki celebruje w tym roku swoje 90. urodziny, a Swatch składa jej hołd w postaci specjalnych zegarków Art Special, zaprojektowanych przez Damiena Hirsta.

Ten znany brytyjski artysta stworzył dwa limitowane i numerowane zegarki Swatch Art Special.

Wyjątkowo w dniu urodzin Myszki Miki, czyli 18 listopada, dostępny był w sprzedaży online model SPOT MICKEY w ilości 1.999 sztuk i tylko przez 24 godziny. Model ten wyprzedał się w całości w ciągu paru godzin od uruchomienia sprzedaży.

Zegarek MIRROR SPOT MICKEY, w limitowanej ilości 19.999, prezentuje wizerunek Miki na lustrzanym tle. Pasek ozdobiony został kolorowymi kropkami.  Model ten jest dostępny online oraz w salonach Swatch.

Na odwrocie zegarków znajduje się coś jeszcze: podpis jednego z najbardziej znaczących artystów naszych czasów, życzący wszystkiego najlepszego osobistości, która jest z nami od 1928 roku.

 Więcej na www.shop.swatch.pl  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Swatch

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »