Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Świat magii w Silesia City Center

Świat magii w Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
To będzie zaczarowany tydzień w Silesia City Center.

W dniach 18-24 lutego każdy fan magicznego świata będzie mógł zostać uczniem szkoły magii i wejść do zamku pełnego niespodzianek. Lekcje z iluzjonistą i przyrządzanie magicznego eliksiru to tylko część atrakcji, które czekają na przyszłych czarodziejów w największym centrum handlowym na Śląsku.

W szkole magii nic nie jest zwyczajne, a przekonać się o tym będą mogli wszyscy mieszkańcy Katowic i okolic, którzy w dniach 18-24 lutego odwiedzą Silesia City Center.

Goście największego centrum handlowego na Śląsku będą mogli zwiedzić salę zaklęć i pod światłem świec zobaczyć w niej ruchome obrazy oraz tajemnicze miotły. 

Na najmłodszych będzie czekać szkoła magii z zaczarowanymi zajęciami. Dzieci nauczą się w niej podstawowych zaklęć i przygotują eliksir, po wypiciu którego przeniosą się prosto na magiczną ulicę Londynu.

Do szkoły magii w największym centrum handlowym na Śląsku wejść może każdy pasjonat odkrywania tajemnic. Jednak aby to zrobić, należy wykazać się kreatywnością i przy pomocy czarodziejów stworzyć klucz do zamku.

To jednak nie koniec niespodzianek – dzieci, które jako pierwsze odwiedzą szkołę magii otrzymają na pamiątkę czarodziejską różdżkę.

Na czas magicznych lekcji młodzi adepci dostaną specjalne mundurki, a w magicznej strefie o bezpieczeństwo zadbają wykwalifikowani czarodzieje.

Strefa ze szkołą magii będzie dostępna dla odwiedzających w dniach 18-24 lutego w godzinach 12:00-18:00 na Placu Śląskim w Silesia City Center. Udział w atrakcjach i zwiedzanie zamku są bezpłatne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »