Firma » Biura

Świat pełen kolorów z Konica Minolta bizhub C10

Świat pełen kolorów z Konica Minolta bizhub C10
Zobacz więcej zdjęć »
W ofercie firmy Konica Minolta pojawił się system biurowy bizhub C10. Urządzenie jest przeznaczone przede wszystkim dla małych i średnich grup roboczych.

Funkcje drukowania, kopiowania i faksowania dobrane do potrzeb biura oraz różnorodne tryby skanowania zapewniają użytkownikom wygodną pracę z dokumentami. Nowy bizhub C10 firmy Konica Minolta to system biurowy niewielkich rozmiarów. Umożliwia sieciowe drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz faksowanie dokumentów. Model powstał z myślą o firmach przywiązujących wagę do kosztów eksploatacji: urządzenie m.in. automatycznie rozpoznaje kolor, można je również opcjonalnie wyposażyć w funkcję druku dwustronnego.

Wydajny polimeryzowany toner Simitri nie tylko pozytywnie wpływa na racjonalizację kosztów druku, lecz także gwarantuje najwyższą jakość obrazu.

Atutem bizhub C10 jest precyzja druku - wykorzystanie technologii LineArt zapewnia doskonałe odwzorowanie nawet najcieńszych linii oraz rysunków.  System biurowy bizhub C10 drukuje i kopiuje 5 stron kolorowych lub 20 czarno-białych na minutę (w formacie A4). Posiada automatyczny podajnik ADF o pojemności do 50 stron, który umożliwia przetwarzanie wielostronicowych dokumentów, w tym sprawne kopiowanie dwustronne. Użytkownicy mają do dyspozycji funkcje skanowania TWAIN, skanowania do poczty elektronicznej oraz skanowania z wykorzystaniem technologii WIA, przyspieszającej pobieranie danych. Oprogramowanie PaperPort usprawnia zarządzenie dokumentami i ich archiwizację. Konica Minolta bizhub C10 jest ponadto wyposażony w faks, przechowujący w pamięci do 250 stron. Dokumenty przychodzące można automatycznie zmniejszać i dzielić. Książka adresowa z funkcją łączenia odbiorców w grupy, zapewnia wygodną wysyłkę np. ofert do klientów. Obsługę urządzenia ułatwia menu w języku polskim.

Model bizhub C10 jest objęty gwarancją przez 12 miesięcy od dokonania zakupu. Firma Konica Minolta świadczy usługi serwisowe w oparciu o tzw. Kontrakt Obsługi Technicznej, czyli rodzaj umowy z nabywcą urządzenia. W ramach Kontraktu producent oferuje, oprócz opieki serwisowej, m.in. dostawę materiałów eksploatacyjnych. System biurowy bizhub C10 można nabyć na terenie całej Polski - w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy - w cenie od 2.580 złotych brutto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »