Firma » Finanse

Świąteczna pożyczka pozabankowa z niższym RRSO. Skąd wziąć dodatkowe fundusze?

Świąteczna pożyczka pozabankowa z niższym RRSO. Skąd wziąć dodatkowe fundusze?
Zobacz więcej zdjęć »
Pożyczka pozabankowa bardzo często jest sprawdzonym sposobem na dodatkowe fundusze. Ma to szczególne znaczenie w tak newralgicznym momencie roku, jak okres przed Świętami Bożego Narodzenia, a także Sylwestrem, kiedy pojawiają się wydatki, również te wcześniej nieplanowane.

Zaciągnięcie każdego zobowiązania powinno być jednak dobrze przemyślane i wynikać z realnej potrzeby. Ponadto, niezbędna jest dokładna analiza aktualnej sytuacji finansowej oraz możliwości spłaty należności w terminie, bez niepotrzebnego stresu.

 

Z badań wynika, że w ciągu roku są dwa okresy, w których rośnie liczba zaciąganych kredytów oraz pożyczek. Są to wakacje i właśnie okres świąteczno-noworoczny. Mimo że świąteczny budżet niełatwo dopiąć, wiele rodzin stara się dopasować wydatki do swoich możliwości. Pomocne mogą być wcześniej przygotowywane listy zakupów i dokonana, rozsądna analiza kosztów nadchodzących świąt. Najkorzystniejsza sytuacja to taka, gdy wszystkie wydatki udaje się pokryć z kwoty bieżącego wynagrodzenia. Jeśli jest to niemożliwe, warto zajrzeć do oszczędności i zastanowić się, czy można przeznaczyć na świąteczne wydatki część odłożonych środków.

Zdarza się jednak, że mimo starań, świąteczny budżet nie chce się dopiąć. Co zrobić w sytuacji, gdy środki na koncie nie są wystarczające? Oczywiście na niektórych produktach można zaoszczędzić, ale nie zawsze jest to możliwe. W takiej sytuacji pomocnym rozwiązaniem może okazać się pożyczka. W podejmowaniu decyzji należy jednak kierować się rozsądkiem. Zaciągnięcie zobowiązania finansowego powinno wynikać z faktycznej potrzeby. Jeśli brakuje nam środków na realizację takich świąt, o jakich marzymy, warto wybrać wiarygodnego i sprawdzonego pożyczkodawcę, zawczasu obliczając kwotę, która będzie potrzebna do dopięcia budżetu. Zawsze przy tym należy pamiętać, że pożyczkę po świętach trzeba będzie spłacić. Pożyczana kwota musi więc być możliwa do spłaty bez zbytniego obciążania domowego portfela po Nowym Roku.

 

Udzielamy pożyczek na okres nawet do 50 miesięcy, uwzględniając wysokie kwoty do 15 tys. zł. Tak wydłużone tenory pozwalają pożyczkobiorcom osiągnąć niskie raty, dopasowane do indywidualnych możliwości czy preferencji. Całość realizujemy w procesie zdalnym, w pełni online, a dodatkowo osoby starsze lub mniej zaawansowane technologicznie mogą składać wnioski telefonicznie, dzięki wyspecjalizowanemu, wewnętrznemu call center. Za pasem nie tylko święta, ale również czas intensywnych promocji, jak na przykład Black Friday. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, testujemy obecnie niższe cenniki z RRSO zbliżonym do bankowych na poziomie ok. 50% lub dla wybranych klientów nawet na poziomie ok. 15% W zależności od zdolności kredytowej, już teraz część z nich może otrzymać tego typu pożyczkę – mówi Marta Fila, Marketing Manager w AIQLabs, właściciela marki SuperGrosz.

 

Wśród produktów finansowych, które są do wyboru, znajdują się kredyt, pożyczka ratalna czy popularna „chwilówka”. Warto zdecydować się na takie rozwiązanie, które będzie możliwie najbardziej elastyczne pod względem spłaty. Należy rozważyć pożyczkę na raty, której poszczególne raty zostaną rozpisane na kolejne miesiące, ale którą w przypadku posiadania większej ilości środków, będzie można spłacić również jednorazowo – bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów z tego tytułu.

 

Zaletą takiej pożyczki jest również fakt, że zaciąga się ją online, bez konieczności wychodzenia z domu, a także bez przygotowywania pliku papierów, uzupełniania ich i zanoszenia do siedziby firmy. Cały proces wnioskowania jest prosty i trwa bardzo krótko. Wszystko odbywa się w online, a przelew na konto można otrzymać od ręki. Pożyczka na raty online na święta może pomóc w przygotowaniu idealnej wieczerzy wigilijnej, zakupu wymarzonych prezentów lub świątecznego wyjazdu w góry. Pamiętajmy jednak, aby mądrze wybierać pożyczkodawcę oraz właściwie oszacować, ile tak naprawdę środków jest nam potrzebnych oraz czy będziemy w stanie później spłacić zobowiązanie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »