Rozrywka i wypoczynek » Święta

Świąteczne pakowanie prezentów w VIVO! Stalowa Wola

Świąteczne pakowanie prezentów w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
Od 16 grudnia w VIVO! Stalowa Wola czynna jest wyjątkowa Świąteczna Strefa, w której aż do 23 grudnia będzie można zapakować prezenty dla swoich najbliższych. Warunkiem skorzystania z darmowej usługi jest okazanie dowodu zakupu danego upominku.

Od 16 grudnia na wszystkich miłośników bożonarodzeniowego klimatu w VIVO! Stalowa Wola czeka magiczna Strefa Świąteczna, w której każdy chętny zapakuje prezenty zakupione na terenie centrum handlowego. Pakowanie prezentów odbywa się codziennie, od dziś aż do 23 grudnia. Warunkiem skorzystania z darmowego pakowania upominków jest okazanie paragonu potwierdzającego, że prezent został zakupiony w danym dniu w dowolnym punkcie handlowym zlokalizowanym na terenie VIVO! Stalowa Wola, za minimalną kwotę 100 zł.

- Pięknie zapakowany prezent cieszy jeszcze bardziej! Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy nie czują się pewnie w zapakowywaniu upominków bądź nie mają na to czasu przygotowaliśmy na terenie naszego centrum handlowego punkt, w którym nasi eksperci podejmą się tego zadania. Gorąco zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas Świątecznej Strefy – mówi Wojciech Krzyżak, dyrektor VIVO! Stalowa Wola.       Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »