Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Świąteczne specjały podczas jarmarku w Parku Handlowym Matarnia

Świąteczne specjały podczas jarmarku w Parku Handlowym Matarnia
Zobacz więcej zdjęć »
Święta to czas, kiedy nasze stoły są przepełnione smakołykami. Już 28 listopada w Parku Handlowym Matarnia rozpocznie się Jarmark Świąteczny, który pozwoli zaopatrzyć się w regionalne, tradycyjne produkty, pomocne w przedświątecznych przygotowaniach oraz wiele dekoracji i upominków.

Naturalne, zdrowe a zarazem smaczne produkty będą czekały na wszystkich tych, którzy w grudniu odwiedzą Park Handlowy Matarnia. Wystawcy będą oferować takie smakołyki jak wędzone ryby, tradycyjne, pełne aromatu wędliny oraz różnego rodzaju sery. Dla amatorów słodkości znajdą się natomiast pyszne, domowe ciasta. Każdy, kto na samą myśl o świeżym, chrupiącym, swojskim chlebie jest głodny, powinien odwiedzić Jarmark Świąteczny. Artykuły spożywcze oferowane podczas tego wydarzenia będą mogły zagościć na wigilijnych stołach.

 

Okres przed Bożym Narodzeniem to także pora, kiedy zaczynamy poszukiwać prezentów dla najbliższych. Jarmark Świąteczny może nam to zadanie ułatwić. Klienci będą mogli wybierać upominki spośród takich produktów jak artystyczne rękodzieło, wyroby skórzane oraz wyroby peruwiańskie. Na naszych stoiskach nie zabraknie także kolorowych, świątecznych ozdób choinkowych, które pomogą udekorować dom przed Gwiazdką.

 

Jarmark trwa codziennie do 31 grudnia, z wyłączeniem świąt (25, 26 grudnia) w godzinach otwarcia parku (pon. - sob. 10:00-21:00, nd. 10:00-20:00).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »