Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Świąteczny Jarmark Staropolski w Centrum Handlowym RONDO

Tradycyjnie wędliny, sery i inne przysmaki – to wszystko można kupić w Centrum Handlowym RONDO w dniach 16-23 grudnia 2015 roku podczas Świątecznego Jarmarku Staropolskiego. Swoją ofertę przedstawią firmy od lat zajmujące się wyrobem smacznej i zdrowej żywności.

Trwa kolejna edycja Jarmarku Staropolskiego w RONDZIE. Tym razem klienci centrum będą mogli skosztować i zakupić smaczne wędliny, sery, miody, chałwy oraz wyroby z czekolady uformowane w kształt podków, kluczy czy śrub. Zdrowe smakołyki przygotowane według starodawnych receptur i bez użycia konserwantów z pewnością uatrakcyjnią świąteczny obiad czy spotkanie z przyjaciółmi.

Jarmark Staropolski na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń w RONDZIE. Nie mogło zabraknąć jego kolejnej edycji przed zbliżającymi się Świętami! Zapraszam wszystkich na smaczne zakupy!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Świąteczny Jarmark Staropolski jest czynny w godzinach otwarcia Centrum Handlowego RONDO.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO jest historycznie pierwszym centrum handlowym nowej generacji w Bydgoszczy, powstałym w 1999 roku. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

 

Ofertę handlową centrum tworzy 50 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Auchan oraz sklepy GO Sport, RTV Euro AGD, Reserved, Cubus, CCC, Pepco, Rossmann, KFC, House, Sephora i Mohito. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5 km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych - w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

 

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.chrondo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »