Dom » Budownictwo

Świąteczny prezent dla Twojego domu

Świąteczny prezent dla Twojego domu
Zobacz więcej zdjęć »
Zbliżający się przedświąteczny okres sprzyja zakupowemu szaleństwu. Chcąc obdarować bliskich najlepszymi prezentami, przemierzamy ciasne i zatłoczone alejki galerii handlowych, szukając tego jedynego podarunku.

A przecież najlepsze prezenty to te, które nie tylko zaskakują, ale stanowią wartość praktyczną. Każda rodzina potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i komfortu, być może w tym roku warto pomyśleć nad zakupem praktycznego akcesorium dla domu, który sprawi frajdę całej rodzinie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Mróz, śnieg i lód nie zachęcają do wychodzenia na zewnątrz z rozgrzanego, przytulnego pojazdu. Niestety bez automatyki do bram czeka nas nieprzyjemny spacer i siłowanie się z ciężkim skrzydłem. O ile wygodniej jest z siedzenia kierowcy, jednym kliknięciem sprawić, że ten problem minie?

Łatwiej

Współczesna automatyka do bram to coś więcej, niż otwieranie i zamykanie domu lub posesji. Dzięki dodatkowym funkcjom i połączonym aplikacjom w smartfonie lub tablecie automatyka staje się jeszcze bardziej przyjazna. Sterowanie, wzywanie pomocy technicznej lub parowanie systemów różnych producentów jest dziś łatwiejsze dzięki aplikacji firmy BFT – Nasze technologie projektujemy z myślą o świecie korzyści i potrzebie zapewnienia łatwości obsługi i konserwacji systemów. Innowacyjny program U-Base oferuje intuicyjny interfejs informujący o aktualnym stanie systemu. Program zapewnia bezprzewodową lub zdalną współpracę z centralami sterującymi BFT (zgodnymi z systemem U-Link) – tłumaczy Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny BFT Polska.

U-link, to platforma zaprojektowana przez włoskiego producenta z myślą o komunikacji wszelkich typów centralek i odbiorników. Dzięki łączności bezprzewodowej możliwa jest integracja automatyki do bram wjazdowych, garażowych czy szlabanów jednym pilotem, a nawet sterowanie automatycznymi roletami innego producenta.

Bezpieczniej

U-link zapewnia absolutnie stabilny standard, prawidłową komunikację, a także bezpieczną ochronę danych, dzięki dwóm poziomom szyfrowania. Jest to platforma stanowiąca serce produktów BFT.

W ramach U-Link działa opcja bezpiecznego szyfrowania tzw. rolling kod. Jest to system, który po naciśnięciu przycisku nadajnika w pilocie, wysyła polecenie do centrali. Każde polecenie to inny kod, możliwy do zidentyfikowania tylko przez odbiornik. Oznacza to, że unikatowy kod stanowi barierę nie do przebicia dla nieproszonych gości.

Wygodniej

Wygoda, to znak naszych czasów. Oczekujemy, aby technologia, którą wybieramy służyła niezawodnie, trwale oraz intuicyjnie. Aplikacja mobilna dostępna z poziomu tableta czy smartfona, to praktyczność w czystej postaci. – Opracowany system pozwala na kontrolę bramy ze znacznej odległości, gdy jesteśmy w pracy, w sklepie lub w innym mieście. Dzięki funkcjonalności zawartego w nim GPS możliwe jest automatyczne sterowanie urządzeniami za każdym razem, gdy Twój smartfon jest w pobliżu – dodaje Andrzej Trojanowski.

Automatyka budynkowa z biegiem czasu rozwinęła się do tego stopnia, że użytkownik sam może stworzyć dom w pełni funkcjonalny i dopasowany do własnych potrzeb. Aby sterowanie było jeszcze prostsze i wygodniejsze, na rynku jest szereg aplikacji działających na urządzeniach mobilnych. Warto pomyśleć o takich rozwiązaniach właśnie jako o praktycznym prezencie świątecznym dla naszego domu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

michal.tomaszewski@aveex.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »