Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Światowy Dzień Pluszowego Misia w IKEA Targówek!

Zna wszystkie smutki i radości dziecka, odgania złe sny i słyszy szeptane mu do ucha tajemnice. 25 listopada najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś obchodzi swoje święto.

Z tej okazji IKEA Targówek zaprasza najmłodszych na warsztaty malowania na tkaninie, które odbędą się 24 i 25 listopada w godzinach 12.00-18.00.

 

Podwójna moc Misia

Pluszowe misie w IKEA mają podwójną moc. Mogą stać się nowymi przyjaciółmi dziecka, ale także mogą ułatwić dostęp do edukacji milionom dzieci na całym Świecie. Święto Pluszowego Misia to doskonała okazja, by wesprzeć kampanię „1 euro to majątek - Pluszaki dla edukacji". Kupując pluszaka można jednocześnie pomóc innym dzieciom rozwijać się i poznawać świat - zachęca Kamila Popławska z IKEA Targówek. Do tej szczytnej akcji może przyłączyć się każdy: wystarczy kupić w  IKEA Targówek pluszową zabawkę, książeczkę dla dzieci. 1 euro z każdego zakupionego produktu z tej listy przekazane zostanie na wsparcie programów edukacyjnych prowadzonych na całym świecie przez UNICEF i Save the Children. Dodatkowo mieszkańcy Warszawy wrzucając zakupione pluszaki do specjalnych pojemników w sklepach IKEA Targówek i IKEA Janki przekazują je dzieciom z ognisk wychowawczych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – Oddziału Mazowieckiego.

 

Malowanie na tkaninach

Z myślą o wszystkich miłośnikach pluszaków IKEA Targówek 24 i 25 listopada w godzinach 12.00-18.00 przygotowała  warsztaty malowania na tkaninach. Podczas zajęć na parterze obok Czarodziejskiego Smålandu najmłodsi wspólnie ze znanym misiem Fablerem będą malować na specjalnych tkaninach, którymi będzie można ozdobić mieszkanie.

 

 

W tych dniach IKEA Targówek zaprasza nie tylko na warsztaty, ale również zachęca do zakupu pluszaków z serii KLAPPAR, które będą objęte specjalną 15% zniżką i przekazania  ich dzieciom pozostającym pod opieką Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.


Więcej informacji na temat akcji udziela:

Kamila Popławska, Local Marketing Manager IKEA Targówek;

tel:+48 22 334 44 41; kamila.poplawska@ikea.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »