Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Światowy Dzień Pluszowego Misia w IKEA Targówek

Światowy Dzień Pluszowego Misia w IKEA Targówek
Zobacz więcej zdjęć »
Ma zazwyczaj niewielkie gabaryty, mięciutkie futerko i wielkie serce – pluszowy miś 25 listopada obchodzi swoje święto.

Z tej okazji IKEA Targówek zaprasza najmłodszych w godzinach 12.00-18.00 do świętowania i włączenia się do akcji „1 euro to majątek”. W tym roku pomoc mieszkańców stolicy trafi nie tylko do UNICEF i Save the Children, ale także do Pogotowia Ratunkowego.

 

 

Podwójna moc Misia

Pluszowe misie w IKEA mają podwójną moc. Mogą stać się nowymi przyjaciółmi dziecka, ale także mogą ułatwić dostęp do edukacji milionom dzieci na całym Świecie. Święto Pluszowego Misia to doskonała okazja, by wesprzeć kampanię „1 euro to majątek - Pluszaki dla edukacji". Kupując pluszaka można pomóc innym dzieciom rozwijać się i poznawać świat. Natomiast zabawki przekazane pogotowiu, dają maluchom możliwość przytulenia się do ulubionego misia w trudnym dla nich momencie - zauważa Grzegorz Bochenek z IKEA Targówek. Do tej szczytnej akcji może przyłączyć się każdy: wystarczy kupić w  IKEA Targówek pluszową zabawkę lub książeczkę dla dzieci. 1 euro z każdego zakupionego produktu z tej listy przekazane zostanie na wsparcie programów edukacyjnych prowadzonych na całym świecie przez UNICEF i Save the Children. Dodatkowo mieszkańcy Warszawy wrzucając zakupione pluszaki do specjalnych pojemników w sklepach IKEA Targówek przekazują je dzieciom z Pogotowia Ratunkowego.

 

Misie, miśki i misiaczki

Trudno wyobrazić sobie dom bez puchatego misia. To towarzysz dzieci w świecie beztroskiej zabawy i powiernik największych tajemnic. Z myślą o wszystkich miłośnikach pluszaków IKEA Targówek 25 listopada w godzinach 12.00-18.00 zaprasza na zajęcia w Czarodziejskim Smålandzie, podczas których najmłodsi wspólnie ze znanym misiem Fablerem będą mogli namalować swojego mięciutkiego przyjaciela. Po stworzeniu portretu każdy maluch otrzyma w prezencie nową przytulankę. Dodatkowo wszystkie stworzone w tym dniu prace zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w IKEA Targówek.


Więcej informacji na temat akcji udziela:

Grzegorz Bochenek, Local Marketing Manager IKEA Targówek;

tel:+48 22 334 44 41; grzegorz.bochenek2@ikea.com

 

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »