Technologie » Internet

Światowy producent kamer na targach IFA w Berlinie

EZVIZ pokazał dwie nowatorskie kamery bezpieczeństwa, które znacznie upraszczają i usprawniają ochronę domów i firm w dowolnym miejscu i czasie. Dwie nowe pozycje w ofercie kamer bezpieczeństwa, które zostaną zaprezentowane podczas targów IFA to C3W Color Night Vision oraz C1C PIR

Targi IFA 2019: Color Night Vision — pierwsza kamera monitoringu firmy EZVIZ, przesyłająca kolorowy obraz przez całą dobę

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

C3W Color Night Vision: ochrona w pełnym kolorze, przez całą dobę

 

Berlin, 6 września — EZVIZ, globalna marka inteligentnych urządzeń do ochrony domu, pokazała dwie nowatorskie kamery bezpieczeństwa, które znacznie upraszczają i usprawniają ochronę domów i firm w dowolnym miejscu i czasie. Dwie nowe pozycje w ofercie kamer bezpieczeństwa, które zostaną zaprezentowane podczas targów IFA, to C3W Color Night Vision, pierwsza kamera firmy EZVIZ zdolna nagrywać kolorowy obraz w nocy, oraz C1C PIR, wydajna i kompaktowa kamera z pasywną detekcją w podczerwieni (PIR) i magnetyczną podstawą.

 

C3W Color Night Vision to doskonały następca bestsellera firmy EZVIZ — zewnętrznej kamery C3W Wi-Fi. Nowy model C3W poprawia wydajność widzenia w nocy oraz zapewnia żywe kolory po zmroku za pomocą dwóch wbudowanych reflektorów punktowych i dwóch źródeł światła podczerwieni. Wszechstronne reflektory punktowe działają również jako oświetlenie zewnętrzne po zmroku i mogą migać w momencie aktywowania ochrony.

 

Kamera zapewnia nową jakość monitoringu w nocy dzięki trzem różnym trybom widzenia nocnego, możliwym do osiągnięcia poprzez połączenie reflektorów punktowych, świateł podczerwieni i funkcji wykrywania ruchu. Inteligentny tryb widzenia nocnego kamery C3W sprawia, że reflektory będą się automatycznie świecić po wykryciu ruchu w ciemności, umożliwiając rejestrowanie kolorowego obrazu i zdalny podgląd.

 

Pozostałe funkcje kamery C3W Color Night Vision:

·             Samodzielne nagrywanie niestandardowych powitań lub ostrzeżeń głosowych

·             Aktywna ochrona za pomocą migających świateł i syreny

·             Regulowana jasność świateł punktowych

·             Technologia wideo H.265 zapewniająca lepszą jakość obrazu oraz zmniejszenie o połowę rozmiaru nagrań i wykorzystania przepustowości łącza internetowego

·             Rejestrowanie obrazu 1080p full-HD

·             Do 30 metrów widzenia w całkowitej ciemności dzięki funkcji podczerwieni

·             Krystalicznie czysta jakość rozmów dwukierunkowych

·             Zewnętrzna podwójna antena na potrzeby lepszej łączności Wi-Fi

·             Stopień ochrony IP67 pozwalający na użytkowanie na zewnątrz przez cały rok

 

Swój globalny debiut miała również kamera wewnętrzna C1C PIR Wi-Fi firmy EZVIZ — doskonałe rozwiązanie do ochrony wnętrz obiektów. Dzięki zaawansowanemu czujnikowi PIR nowa kamera C1C ostrzega użytkowników tylko o zdarzeniach wywołanych przez poruszające się obiekty emitujące ciepło, skutecznie eliminując niepotrzebne fałszywe alarmy. Kamera wykorzystuje również funkcję widzenia w dzień i w nocy z filtrem podczerwieni, dzięki czemu zapewnia optymalną jakość obrazu w różnych warunkach oświetleniowych. Co więcej, magnetyczna podstawa pozwala na wszechstronny montaż na każdej metalowej powierzchni, dzięki czemu instalacja kamery C1C PIR jest niezwykle łatwa.

 

Pozostałe funkcje kamery C1C PIR:

·             Rejestrowanie obrazu 1080p full-HD

·             Szeroki kąt widzenia 130°

·             Widzenie w ciemności w rozdzielczości HD

·             Tryb uśpienia do ochrony prywatności

·             Dwukierunkowe rozmowy z dowolnego miejsca

 

Bezpłatna aplikacja EZVIZ, dostępna na systemy Android i iOS, jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, co sprawia, że użytkownik otrzymuje pełną kontrolę nad bezpieczeństwem. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownicy mogą oglądać transmisję na żywo, odtwarzać nagrania, 8-krotnie powiększać obraz w celu uzyskania dokładnego zbliżenia, a nawet zdalnie inicjować rozmowy na żywo.

 

Richard Ye, dyrektor generalny oddziału EZVIZ Europe: „Cieszymy się z możliwości ciągłego poszerzania portfolio marki EZVIZ poprzez wprowadzanie na globalny rynek niezawodnych i przystępnych cenowo produktów zabezpieczających. Poza rozwijaniem naszych czołowych technologii i wieloletnim zaangażowaniem w branżę nadzoru, firma EZVIZ dotrzymuje kroku zmieniającym się oczekiwaniom klientów, związanym z inteligentną ochroną mienia. Dziś z dumą przedstawiamy przełomową kamerę C3W Color Night Vision oraz inteligentną kamerę wykrywającą C1C PIR, dzięki którym możemy wprowadzić najnowocześniejsze rozwiązania na rynek europejski”.

 

Ceny i dostępność

Informacje o cenach i dostępności zostaną ogłoszone wkrótce. Ceny i specyfikacje mogą się różnić w zależności od kraju, dlatego prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem firmy EZVIZ w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

EZVIZ na targach IFA 2019

Firmę EZVIZ można znaleźć na targach IFA 2019 w hali 25, stanowisko nr 321, w dniach od 6 do 11 września. Wraz z wprowadzeniem na rynek dwóch najnowszych produktów firma EZVIZ przygotowuje dwa dedykowane scenariusze, które pozwolą uczestnikom zobaczyć, jak nasze inteligentne rozwiązania sprawdzają się w domach oraz małych i rozwijających się firmach.

 

Informacje o EZVIZ

EZVIZ to globalna marka inteligentnych rozwiązań do ochrony domów, należąca do firmy Hikvision. Nasz oddział skupia się na rozwiązaniach skierowanych do indywidualnych odbiorców i pozwalających na obserwację domów. EZVIZ opracowuje inteligentne urządzenia, które zwiększają bezpieczeństwo i wygodę użytkowników dzięki technologii sztucznej inteligencji i platformie opartej na chmurze. Nowatorskie produkty i usługi firmy EZVIZ doskonale sprawdzają się w domach, miejscach pracy, sklepach, szkołach i wielu innych lokalizacjach. EZVIZ zachęca swoich partnerów do korzystania z naszych unikalnych usług w chmurze i wspólnego budowania prosperującego ekosystemu IoT. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ezvizlife.com.

Znajdź nas na Facebooku i Instagramie pod nazwami EZVIZGlobal i ezviz_global.

 

Informacje o EZVIZ Europe

Od 2016 roku marka EZVIZ rozwija swoją pozycję na rynku europejskim i angażuje się w rozwój na całym kontynencie — w krajach Beneluksu, Francji, Niemczech, Grecji, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji i Hiszpanii. Europejski oddział marki ma siedzibę w Hoofddorp na terenie Holandii, skąd realizuje swoją proaktywną strategię rozwoju dzięki dedykowanym zespołom ds. sprzedaży, marketingu, wsparcia technicznego i logistyki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa FLPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »