Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Świętuj 7. urodziny VIVO! Piła z ,,Bohaterską 7”

Świętuj 7. urodziny VIVO! Piła z ,,Bohaterską 7”
Zobacz więcej zdjęć »
Już niebawem 7. urodziny VIVO! Piła!

Już niebawem 7. urodziny VIVO! Piła! Z tej okazji centrum handlowe odwiedzą najbardziej kultowe postacie popularnych uniwersów Marvela i DC Comics - Spiderman, Joker czy Avangersi. ,,Bohaterska 7" będzie obdarowywać klientów kartami podarunkowymi o wartości 50 zł! Akcja odbędzie się 15 i 16 października w godz. 11:00-20:00.

 

Świat z komiksów i filmów z uniwersów wydawnictw Marvel Comics i DC Comics na wyciągnięcie ręki? W VIVO! to możliwe! „Bohaterską 7" w tym Spidermana, Jokera czy Avangersów, będzie można spotkać na 7. urodzinach pilskiego centrum handlowego. Z tej okazji dla klientów przygotowano niespodzianki, które umilą wspólne świętowanie. W dniach 15-16 października, popularne postacie będą przechadzać się po wybranych lokalach pilskiego centrum handlowego, inicjować rozmowę z klientami, a następnie, po spełnieniu warunków, obdarowywać ich kartami podarunkowymi o wartości 50 zł. Im wyższa suma na paragonie - tym więcej kart od Bohaterskiej 7!  Co zatem zrobić, aby otrzymać urodzinowe prezenty? Wystarczy, przy kasie, po dokonaniu płatności za zakupy przedstawić ,,Bohaterskiej 7" dowód zakupu i udzielić poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie. Gotowe!

Karty podarunkowe będą przyznawane według następujących zasad:

  • paragon o wartości min. 100 zł - karta podarunkowa o nominale 50 zł
  • za każde kolejne 100 zł na paragonie - dodatkowe karty podarunkowe o nominale 50 zł

- Nadchodzące 7. urodziny VIVO! Piła to świetna okazja do wspólnego świętowania z naszymi klientami. W tym szczególnym dniu przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla fanów kina akcji, Sci-Fi oraz komiksów. Oprócz otrzymania kart podarunkowych, każdy będzie mógł przybić piątkę ze swoim ulubionym superbohaterem lub zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Mam nadzieję, że zaplanowane przez nas atrakcje umilą klientom weekendowy pobyt w naszym centrum handlowym - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

 

Bohaterska 7" będzie gościła w VIVO! Piła w dniach 15-16 października w godz. 11:00-20:00. Serdecznie zapraszamy!

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »