Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Świętuj „Dzień bez makijażu” w Centrum Handlowych RONDO i pomagaj innym.

Świętuj „Dzień bez makijażu” w Centrum Handlowych RONDO i pomagaj innym.
Zobacz więcej zdjęć »
Zgodnie z kalendarzem świąt nietypowych 5 maja, obchodzimy „Dzień bez makijażu”.

Z tej okazji w sobotę 6 maja w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowe RONDO przygotowało niestandardową akcję społeczną, podczas której będzie zachęcać klientki do zmywania makijażu i tym samym do wsparcia Bydgoskiego Stowarzyszenia Amazonek ŁUCZNICZKA.

W sobotę 6 maja w specjalnej strefie demakijażu mieszkanki Bydgoszczy i okolic będą mogły wesprzeć podopieczne Stowarzyszenia Amazonek ŁUCZNICZKA. Jak to zrobić? Wystarczy przyjść do RONDA w godzinach 12.00-17.00 i zmyć ze swojej twarzy makijaż w strefie akcji „Dzień bez makijażu”. Każdy zmyty makijaż to 10 złotych, które RONDO przekaże na rzecz ŁUCZNICZKI. Pierwszych 100 Pań, która zdecydują się włączyć do akcji, otrzyma upominek od RONDA.

Uzupełnieniem wydarzenia będą warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych. W strefie eco-kosmetyków będzie można nauczyć się, jak przygotowywać domowe i naturalne kosmetyki na bazie produktów dostępnych w każdej kuchni – peelingi, musujące kule do kąpieli, kremy czy maseczki. Nie zabraknie także porad pielęgnacyjnych
i dermokosmetycznych, których będą udzielać klientkom przedstawiciele apteki Dr. Max oraz drogerii Hebe. Na najmłodszych klientów CH RONDO czekają z kolei warsztaty z tworzenia eco-biżuterii i zabawek.

„Od lat RONDO wspiera lokalne organizacje non-profit oraz zachęca mieszkańców Bydgoszczy do pomagania potrzebującym. Przed nami kolejna tego typu akcja, podczas której będziemy zachęcać nasze klientki do zmycia makijażu, a tym samym do wsparcia Stowarzyszenia Amazonek ŁUCZNICZKA. Jestem przekonana, że podobnie jak przy innych naszych akcjach społecznych, odzew naszych klientek będzie ogromny i pokażą, jak wielkie mają serca” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z najstarszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko na miejsce robienia zakupów, ale również do spędzania w nim wolnego czasu.

CH Rondo wyróżnia się kompleksową ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. GO Sport, RTV Euro AGD, Cubus, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, Mohito, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit. Jak również aktywnym zaangażowaniem w działalność na rzecz lokalnej społeczności.

 

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarzadcą obiektu jest natomiast firma Apsys Polska S.A.

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

 

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

 

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »