Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Świętuj Dzień Dziecka z Minionkami w CH Focus!

Świętuj Dzień Dziecka z Minionkami w CH Focus!

Z okazji święta wszystkich dzieci, bohaterowie pełnego humoru filmu wytwórni Illumination na dwa dni zawitają do Focusa! Pełne zwariowanych pomysłów Minionki, zapraszają najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy do wspólnej zabawy w dniach 31 maja i 1 czerwca. W godzinach 11.00 -19.00 czekać będzie mnóstwo atrakcji oraz konkursy z nagrodami!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Do premiery kolejnego filmu z najbardziej kasowej serii animowanej pozostało jeszcze parę tygodni, ale już teraz wszystkich, którzy nie mogą doczekać się nowych przygód Minionków, zapraszamy na pełną atrakcji imprezę!

Gru, ulubiony super-złoczyńca świata, powraca w ekscytującej, nowej odsłonie komedii animowanej „Gru i Minionki: Pod przykrywką”. Już 5 lipca na dużym ekranie zobaczymy nowy rozdział przygód żółtych stworków, w którym Gru i Lucy oraz ich córeczki powitają nowego członka rodziny – Gru juniora. Gru będzie musiał zmierzyć się z nowym nemezis w postaci Maxime’a Le Mala i jego femme fatale, Valentiny. 

 

Przystankiem na trasie promującej nowe przygody Minionków jest bydgoski Focus, a w nim zaplanowano wspaniałe atrakcje! Na najmłodszych czekają dwa dni świetnej zabawy!

 

W programie przewidziano:

 

      Muzyczne Show Minionkowe, podczas którego w zabawny sposób przedstawione zostaną poprzednie części filmu i zaprezentowana fabuła najnowszej produkcji

      słodkie przekąski na lepszy humor z Fabryki Minionkowych Słodkości

      niezwykłe pokazy Szalonego Naukowca i warsztaty dla chętnych w laboratorium Gru

      pamiątkowe video z GIF-budki w towarzystwie Kevina

      fantastyczne zabawy na ściance interaktywnej z głosami i piosenkami Minionków

      Minionkowe Koło Fortuny, z którego będzie można wylosować jedną z super nagród!

      Minionkowe gry i wyzwania piłkarskie z okazji Mistrzostw Europy

 oraz wiele innych atrakcji i rozgrywek konkursowych z nagrodami.

 

Fascynujące spotkanie z żółtymi stworkami, ekscytujące konkursy i moc dobrej zabawy czekają na dzieci w CH Focus 31 maja i 1 czerwca br. w godz. 11.00-19.00. Wstęp na spotkanie z Minionkami oraz udział w konkurencjach są bezpłatne. Wydarzenie rozlokowane będzie na parterze w pobliżu H&M.

 

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »