Motoryzacja » Samochody

Świętuj Dzień Kobiet z Galerią Grafitt

Świętuj Dzień Kobiet z Galerią Grafitt
Zobacz więcej zdjęć »
Bez wątpienia 8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo. To idealna okazja, by podarować swojej partnerce, mamie, babci czy siostrze coś wyjątkowego. Z okazji święta płci pięknej również Galeria Grafitt przygotowała wyjątkową akcję.

8 marca to wspaniały dzień, celebrowany na całym świecie. Dziś każdy mężczyzna dba, by jego ukochana otrzymała kwiaty, życzenia czy inne miłe niespodzianki.

W Galerii Grafitt Dzień Kobiet potrwa aż cały tydzień. Wszystko za sprawą organizowanej akcji, która rusza już dziś, a zakończy się 15 marca. Każda kobieta może zdobyć dwutygodniowy bilet parkingowy przy ul. Bohaterów Westerplatte 24. Wystarczy, że odwiedzi galerię, zrobi zakupy za minimum 100 zł i okaże paragon w salonie Heхeline. Szczegóły akcji są dostępne na profilu Galerii Grafitt na portalu Facebook.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MilenaPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117663 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )