Gospodarka » Żywność

Świętuj Tłusty Czwartek z Pączkami od E.Wedel

Świętuj Tłusty Czwartek z Pączkami od E.Wedel
Zobacz więcej zdjęć »
Tłusty Czwartek to najsłodszy dzień w roku, w którym wszyscy pozwalają sobie na chwilę przyjemności. Dla tych, którzy w tym roku mają ochotę na coś nowego, E.Wedel proponuje czekoladowego Pączka, który swoim pysznym smakiem wzbogaci tegoroczny Tłusty Czwartek.

Pączek E.Wedel to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników oryginalnej wedlowskiej czekolady i idealnej przyjemności smaku. Swoim czekoladowym charakterem idealnie dopełni Tłusty Czwartek zachwycając fanów wedlowskich słodyczy. Wedlowski Pączek to wyjątkowy, wysokiej jakości produkt, który nie zawiera konserwantów i tłuszczów utwardzonych. To pełne słodyczy połączenie doskonałego, pączkowego ciasta z nadzieniem znanym z kultowego produktu marki E.Wedel – czekoladowej Czekotubki. Całości dopełnia wyjątkowa dekoracja z wedlowską, mleczną czekoladą i delikatnymi płatkami czekolady. Pączek E.Wedel stanowi idealny pomysł dla osób, którzy w Tłusty Czwartek poszukują czekoladowej przyjemności smaku nie rezygnując z tradycyjnego formatu. Dzięki unikalnej kompozycji najwyższej jakości składników i oryginalnej, wedlowskiej czekolady pączek E.Wedel zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 

Pączek E.Wedel to efekt współpracy marki E.Wedel z polskim producentem firmą Stokson – jednym znajnowocześniejszych przedsiębiorstw w Europie, wyspecjalizowanych wsegmencie słodkich produktów piekarniczych. Firmy z sukcesami współpracują ze sobą od 2018 roku. Wspólne działania już zaowocowały wprowadzeniem na rynek dwóch innych, pysznych produktów: Donuta E.Wedel, Muffina Czekoladowego E.Wedel, Mini Donut’s E.Wedel. Każda zpropozycji ma swój wyjątkowy smak i charakter, który pokochali wielbiciele wedlowskich łakoci.

 

Wedlowskie pączki dostępne są w sieci sklepów: Biedronka, Lidl, Tesco, Netto, Delikatesy Centrum oraz na stacjach benzynowych: Orlen i Moya.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »