Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Świętuj z nami 7. urodziny NoVa Park

Świętuj z nami 7. urodziny NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
18 kwietnia NoVa Park obchodzi 7. urodziny! Z tej okazji na klientów NoVa Park czekają m.in. warsztaty pieczenia i dekorowania urodzinowych muffinek oraz konkursy z nagrodami.

Nic tak nie cieszy jak impreza urodzinowa! Już 18 kwietnia w godzinach 11.00-19.00, oprócz kulinarnych atrakcji i konkursów z nagrodami, najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli zajrzeć do kącika kreatywnego z najpopularniejszymi klockami na świecie – LEGO®, malowaniem buziek oraz studiem tatuaży. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wspólne odśpiewanie „100 lat!” oraz smakowanie urodzinowego tortu, które zaplanowano na godzinę 17.00. Imprezę poprowadzi wokalistka, która podczas wydarzenia będzie również śpiewać urodzinowe przeboje.

„Świętujemy 7. urodziny NoVa Park! Czego możemy sobie życzyć z tej okazji? Przede wszystkim tak wspaniałych klientów jak przez te ostatnie 7 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy w czwartek 18 kwietnia na urodzinowe atrakcje. Będziemy piec i dekorować urodzinowe babeczki, malować buzie i tatuaże, przeprowadzać konkursy z nagrodami oraz częstować urodzinowym tortem. Jest okazja do zabawy dla całej rodziny! Nie może Was zabraknąć!” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w atrakcjach zaplanowanych na 7. urodziny NoVa Park jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Levi’s/Lee Cooper, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »