Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Świętujemy Dzień Dziecka w Porcie Łódź

Świętujemy Dzień Dziecka w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Są wesołe, bardzo rozśpiewane i kolorowe, a do Portu Łódź przybędą prosto z bajkowego lasu specjalnie na spotkanie z dziećmi. Mowa o popularnych i przyjaznych Trollach – bohaterach znanego przeboju filmowego.

Dzieci, z okazji swojego święta od 1 do 3 czerwca, będą mogły spotkać swoich ulubieńców w Atrium Portu Łódź. Wesołe stworki zaplanowały dla najmłodszych mnóstwo atrakcji, więc każdy  z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie.

ZABAWA W RYTMIE FILMOWEJ MUZYKI

Obsypana nagrodami muzyka z filmu „Trolle” przez trzy dni będzie rozbrzmiewać w Porcie Łódź zapraszając wszystkie dzieci do zabawy.
W strefie tanecznego show odbędą się warsztaty taneczne i nauka choreografii tańca Trolli. Nie zabraknie oczywiście największego muzycznego hitu pochodzącego z filmu „Can’t Stop the Feeling!” w wykonaniu Justina Timberlak’ a.

BYĆ JAK MIESZKANIEC BAJKOWEGO LASU

Animatorzy strefy charakteryzacji filmowej sprawią, że najmłodsi zamienią się w wybranych przez siebie, ulubionych bohaterów bajkowego lasu. Port Łódź na trzy dni przeistoczy się w świat rządzony przez małe, kolorowe i niezwykle rozbrykane stworki, a dzieci będą mogły spełnić swoje marzenia
o dołączeniu do grona mieszkańców bajkowego lasu.

SZALEŃSTWO KOLOROWYCH WŁOSÓW

Znakiem rozpoznawczym Trolli są ich niezwykłe fryzury we wszystkich kolorach tęczy. Z okazji Dnia Dziecka najmłodsi, którzy uwielbiają kolorowe włosy będą mieli możliwość upodobnić się do filmowych postaci w strefie stylizacji fryzur. Animatorzy obecni w strefie uczeszą maluchy na wzór ich ulubionego filmowego bohatera.

FOTOGRAFII CZAR

Z okazji swojego święta, dzieci będą mogły nie tylko przenieść się do magicznego świata Trolli, ale także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
W strefie fotografii dostępne będą rekwizyty filmowe, m. in. peruki i stroje z bajki. Roztańczone i wystylizowane maluchy w strefie fotografii, będą mogły utrwalić wspomnienia z tych magicznych dni.

ZAPRASZAMY DO KINA

Z okazji Dnia Dziecka i wizyty w Porcie Łódź Trolli, nie może zabraknąć  oczywiście miejsca, gdzie najmłodsi będą mogli obejrzeć swoje ulubione fragmenty pochodzące z filmu. Leśne stworki zapraszają do strefy kinowej, w której przez cały czas będą emitowane najzabawniejsze sceny z historii bajkowego lasu.

MAMY KONKURS!

Trolle uwielbiają zabawę z dziećmi, dlatego na czas święta najmłodszych postanowiły ukryć na terenie Centrum nalepki ze swoimi podobiznami. Kto je odnajdzie otrzyma nagrodę. Każdego dnia Trolle wyłonią jednego zwycięzcę.

Wszystkie atrakcje przygotowane dla najmłodszych są bezpłatne. Event z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w dniach 1 – 3 czerwca w godzinach 12:00 – 18:00. Poszczególne strefy zabaw będą zlokalizowane w Atrium Portu Łódź obok sklepu IKEA. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »