Dom » Budownictwo

Swoboda cięcia

Swoboda cięcia
Zobacz więcej zdjęć »
Ręczna pilarka tarczowa FMC660M2 STANLEY FATMAX® dla profesjonalistów to zasilane akumulatorem 18 V, precyzyjne elektronarzędzie . Lekka i wydajna pozwala na łatwe cięcie drewna, materiałów drewnopochodnych, a także tworzyw sztucznych niezależnie od miejsca pracy i zasilania sieciowego.

Na rynku już od dawna królują sieciowe pilarki tarczowe. Jednak to wersje ładowane akumulatorem zyskują coraz większe uznanie specjalistów branży remontowo - wykończeniowej, którzy wymagają od sprzętu jakości, precyzji, a przede wszystkim mobilności. Odpowiadając na te oczekiwania użytkowników zespół projektowy STANLEY FATMAX® stworzył pilarkę małą, lekką, bez przewodu zasilającego. Jest ona podczas remontów i adaptacji, cięcia desek i listew podłogowych, blatów kuchennych, docinaniu płyt meblowych, a także tworzyw sztucznych, np. rur i rynien.

Pilarka tarczowa FMC660M2 STANLEY FATMAX® jest elektronarzędziem stworzonym do prac w miejscach trudnodostępnych, na drabinie oraz tam gdzie nie ma w pobliżu gniazda sieci elektrycznej. To nieco ponad 3-kilogramowe elektronarzędzie zasila 18 V bateria Li-Ion o pojemności 4 Ah. Zastosowana 165 mm tarcza pozwala na cięcie materiałów o grubości do 53 mm pod kątem 90 stopni i o grubości 43 mm pod kątem 45 stopni z szybkością do 4000 obr/min, a maksymalny kąt odchylenia tarczy wynosi 50 stopni. Profilowany, gumowany uchwyt zapewnia wyjątkowy komfort pracy. Kupując FMC660M2 otrzymamy wraz z pilarką 2 akumulatory 4.0 Ah, ładowarkę, tarczę tnącą oraz walizkę transportową.

Pilarki akumulatorowe FMC660M2 STANLEY FATMAX® są już dostępne w renomowanych sklepach budowlanych na terenie całej Polski w cenie około 1399 brutto.

Dane techniczne FMC660M2 STANLEY FATMAX®:

Napięcie zasilania

18 V

Prędkość bez obciążenia

4000 obr/min

Masa

3.2 kg

Średnica tarczy

165 mm

Pojemność akumulatora

4 Ah

Długość

340 mm

Wysokość

240 mm

Szerokość

220 mm

Cena brutto

1399 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »