Technologie » Komputery

Sylen Studio: Gra Dream of Gods z ogromną społecznością graczy jeszcze przed premierą!

Sylen Studio: Gra Dream of Gods z ogromną społecznością graczy jeszcze przed premierą!
Zobacz więcej zdjęć »
Niezależne studio gamingowe Sylen Studio, specjalizujące się w produkcji gier z gatunku MOBA, RTS oraz action RPG prowadzi zaawansowane prace nad swoim flagowym projektem, grą Dream of Gods.

Dream of Gods to gra, która łączy ze sobą kilka najpopularniejszych gatunków gier MOBA, RTS, hack'n'slash, tower defense, battle royale. Rozbudowana fabuła przenosi graczy do świata, w którym ludzie odwracają się od bogów. Konsekwencją tego jest wściekłość oraz zstąpienie bogów z 6 mitologii na Ziemie. Okazuje się, że mity nie są fikcją, a bogowie wypowiadają wojnę ludzkości i zaczynają walczyć między sobą. Gracze do wyboru mają 4 Nexusy bogów, a każdy z nich jest przedstawicielem innej mitologii. Gwarantuje to 100% odmienności każdej rozgrywki. Strategicznym elementem gry
są także warunki atmosferyczne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu 

- Przed nami kluczowy etap prac nad grą Dream of Gods – pierwszym tytułem Sylen Studio. Szczerze wierzymy, że projekt ten zostanie dobrze przyjęty przez graczy, ponieważ już teraz, na pół roku przed premierą, zgromadził ogromną społeczność fanów na Facebooku. – komentuje Dariusz Mytych, prezes Sylen Studio.

 

Sylen Studio wspólnie  z Gravier Venture Capital odkupiło prawa do gry Dream of Gods  od studia E-games. Od tego czasu spółka poszerzyła zespół deweloperski oraz liczbę docelowych platform, na których tytuł zostanie udostępniony, chodzi o PS4, XONE i Nintendo Switch.

 

- Nabywając IP do gry Dream of Gods chcieliśmy otworzyć nowe perspektywy rozwoju dla projektu
o tak dużym potencjale. Wciąż jednak blisko współpracujemy z kluczowymi osobami z E-Games, które nadzorowały wcześniej prace nad tytułem. Dzięki regularnym konsultacjom z twórcami projektu, mamy pewność, że rozwijamy go w dobrym kierunku.
– dodaje Dariusz Mytych.

 

Oprócz realizacji Dream of Gods, Sylen Studio zapowiada stworzenie pionierskiego urządzenia, które pozwoli na wykorzystanie technologii hologramów w branży gamingowej. Dodatkowo, następną planowaną produkcją studia jest wysokobudżetowa gra action RPG.


- Chcemy dywersyfikować działalność, dlatego oprócz gry Dream of Gods zamierzamy rozpocząć prace nad dwoma projektami. Jednym z nich jest niezwykle pionierska technologia hologramu w świecie gamingu. Zamierzamy również stworzyć wysokobudżetową grę action RPG. Na część z tych projektów będziemy potrzebować finansowania, dlatego rozważamy różne formy jego pozyskania, w tym także emisję akcji i giełdowy debiut. - mówi
Dariusz Mytych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »