Technologie » Komputery

Sylen Studio realizuje plan motywacyjny dla pracowników

Sylen Studio realizuje plan motywacyjny dla pracowników
Zobacz więcej zdjęć »
Sylen Studio S.A. zgodnie z założeniami przyjętej strategii rozwoju, zamierza zwiększyć zatrudnienie pozyskując specjalistów do produkcji gry Komornik, której premiera przewidziana jest na 2023 rok. Spółka zapowiada wdrożenie planu motywacyjnego dla pracowników.

Zatrudnieni specjaliści będą objęci planem motywacyjnym, który zakłada wykorzystanie pięciuset tysięcy akcji z serii H w ramach dodatkowego wynagrodzenia, zwiększając dzięki temu potencjał rekrutacyjny spółki. Akcje z serii H, których emisja miała miejsce w lutym 2021 roku są objęte trzyletnim lockupem. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Do tej pory dzięki realizacji planu motywacyjnego spółka pozyskała specjalistów pracujących przy takich tytułach jak Wiedźmin, Lords of the Fallen, Fable 3 czy Sniper Ghost Warrior 3. – komentuje Marcin Janiszewski, prezes spółki Sylen Studio.

 Sylen Studio planuje premierę pierwszej gry Komornik: Nieskruszony jeszcze w tym roku. Jest to produkcja na styku gry paragrafowej, gry RPG i visual novel, nad którą studio prowadzi obecnie zaawansowane prace. Gra posiada już swój profil w sklepie Steam.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »