Rozrywka i wypoczynek » Święta

Sylwester w stylu slow – life

Sylwester w stylu slow – life
Zobacz więcej zdjęć »
Dla tych, którzy chcą uciec przed huczną zabawą sylwestrową i powitać Nowy Rok w stylu slow, Młyn Klekotki resort&spa przygotował Sylwestra w kameralnej atmosferze.

W otoczeniu mazurskiej przyrody, z dala od hałasu i huku fajerwerków - takie rozpoczęcie 2012 roku proponuje komfortowy Młyn Klekotki resort&spa. Grupy przyjaciół, pary poszukujące nastrojowych miejsc, a także rodziny z dziećmi mogą spędzić tu niezapomniany sylwestrowy weekend w styl slow-life. Indywidualna atmosfera restauracji, przyjaźnie zaprojektowane pokoje, doskonała kuchnia i mnogość zabiegów Młyńskiego SPA sprawią, że podczas całego pobytu będzie można cieszyć się chwilą, nie myśląc o zadaniach, jakie czekają nas w domu i pracy.

„Ponieważ bliska jest nam koncepcja slow - life, stojąca w opozycji do życia w pośpiechu i bezrefleksyjnej konsumpcji, co roku proponujemy naszym gościom Sylwestra bez balu. Powitanie Nowego Roku w Młynie Klekotki to pomysł dla tych, którzy tęsknią za celebrowaniem posiłków, długimi rozmowami przy kominku i odnalezieniem spokoju płynącego z otaczającej przyrody. Całości dopełnia specjalne menu inspirowane ruchem slow-food, w którym nasz kucharz wykorzystuje pełnię bogactwa regionalnej, mazurskiej kuchni i przyrody" - mówi Grażyna Szwarc, kierownik Młynu Klekotki resort&spa.

Sylwestrowe atrakcje zaplanowano tak, by pobyt w Młynie Klekotki stał się okazją do wzmocnienia więzi rodzinnych i nawiązania życzliwych relacji międzyludzkich. W sobotę gospodarze hotelu zorganizują na Młyńskiej werandzie słodkie popołudnie z loterią fantową. Na powitanie Nowego Roku przygotują natomiast wyśmienitą kolację, obfitą w klekotkowe specjały i dary okolicznych lasów. Specjalnie dla dzieci zaaranżowana zostanie zabawa z muzyką i tańcem. Nieśpieszna niedziela upłynie pod hasłem relaksu przy cieple kominka i degustacji staropolskich nalewek.

Czas wolny goście spędzą na seansie saunowym z peelingiem cytrynowym lub na świeżym powietrzu, zwiedzając z przewodnikiem Klekotki i okolice. Dla osób aktywnych, potrzebujących większych wrażeń, Młyn Klekotki przygotował sanki, kulig i zawody w „zjeździe na byle czym". Te zimowe zabawy, pamiętane z dziecięcych lat, pomogą zgromadzić energię przed powrotem do miejskiego zgiełku i biznesowych obowiązków.

Oprócz oferty zaplanowanej specjalnie na Sylwestra, Młyn Klekotki proponuje gościom bogatą ofertę win z całego świata oraz doskonałą podczas zimowych chłodów gamę zabiegów SPA. Do Młyńskich specjalności odprężających ciało i umysł należą: sauna, łaźnia parowa, fototerapia, aromaterapia, zabiegi pielęgnacyjne inspirowane kulturą Dalekiego Wschodu, masaże i kąpiele ziołowe. Atrakcją hotelu jest także jacuzzi w środku lasu.

Pakiet „Sylwester tradycyjnie bez balu" w hotelu Młyn Klekotki (30 grudnia - 1 stycznia) zawiera:
• 2 noclegi w pokoju dwuosobowym
• śniadania każdego dnia, serwowane od 8.30 do 10.30
• kolacja z leśnym menu z lampką wina na przywitanie
• seans saunowy z peelingiem solno-cytrynowym
• zimowa wycieczka z przewodnikiem ( + sanki )
• sobotnie słodkie popołudnie na werandzie w noworocznym wydaniu z loterią fantową
• Sylwestrowa zabawa noworoczna dla najmłodszych od 19:00 do 23:00.
• uroczysta kolacja Sylwestrowa z menu serwowanym oraz bufetami młyńskich obfitości
• życzenia noworoczne w lampionach w pierwszy dzień Nowego Roku
• kulig za koniem mechanicznym oraz zawody wg kategorii „zjazd na byle czym"
• degustacja nalewek staropolskich przy cieple kominka w niedzielny wieczór o godz. 17.00
• nocleg z niedzieli na poniedziałek w miłej cenie

Cena pakietu dla 1 osoby w pokoju 2-osobowym w terminie:
30 grudnia - 1 stycznia - od 690 zł
31 grudnia - 1 stycznia- od 495 zł

W bardzo atrakcyjnej cenie można przedłużyć pobyt:
1 - 2 stycznia - od 95 zł
27 grudnia - 1 stycznia (pobyt z hp) - od 1320 zł

http://www.hotelmlynklekotki.pl/pdf/Sylwester%202011_menu.pdf
http://www.hotelmlynklekotki.pl/pdf/Sylwester_2011.pdfRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »