Technologie » Komputery

System CRM pomaga w optymalizacji procesów w AGIS Fire & Security

Firma AGIS Fire & Security, międzynarodowy dostawca rozwiązań w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń, instalacji elektrycznych i rozwiązań do ochrony przeciwpożarowej, wdrożyła rozwiązanie Microsoft Dynamics CRM 2013.

Microsoft Dynamics CRM został zintegrowany z funkcjonującym już w przedsiębiorstwie pakietem Microsoft Office 365 oraz systemem klasy ERP – BAAN, dzięki czemu jego użytkownicy zyskali łatwy dostęp do informacji o statusie klienta, liczbie faktur do zapłacenia oraz ich wartości. Ponadto firma Intersys dokonała optymalizacji systemu w zakresie obsługi procesu sprzedaży i wydajności pracy. Ściśle określone zostały automatycznie tworzące się zadania i terminy realizacji na poszczególnych etapach procesu. Poszczególne pola dostosowano również do konkretnych wymagań biznesu. W odpowiedzi na potrzeby firmy wprowadzono szereg funkcjonalności automatyzujących pracę handlowców poprzez m.in. tworzenie wielu szans sprzedaży (nadrzędnych i podrzędnych), wieloetapowe akceptacje szans sprzedaży, ofert i umów oraz graficzne tworzenie hierarchii organizacji klientów w postaci diagramów.

Czytaj całość tutajRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »