Dom » Wnętrza

System szuflad StarMotion alternatywą dla drogich producentów

System szuflad StarMotion alternatywą dla drogich producentów
Zobacz więcej zdjęć »
Święta drenują kieszenie, ale wszelkie remonty lub udoskonalenia w Waszym mieszkaniu czy domu nie muszą być wcale drogie. Sklep Kamel to rozumie i zarazem poleca atrakcyjne systemy szuflad StarMotion z cichym domykiem z pełnym wysuwem, o nowoczesnym designe, w kolorach białym i srebrnym.

Szuflady Starmotion

Polecamy zakup szuflad systemu StarMotion. Są one solidnie wykonane, gwarantują komfort ich użytkowania potwierdzony certyfikatem SGS. Jakość tych szuflad nie musi wcale wynikać z wysokiej ceny. Przeciwnie, producent daje nawet dożywotnią gwarancje na swoje produkty podobnie jak w BLUM, za to cena jest niższa. Charakteryzują się one atrakcyjnym wyglądem, umożliwiają także wygodny dostęp do wszystkich umieszczonych w szufladzie przedmiotów. Nowoczesne szuflady cechuje pełny wysuw, czy, tzw. miękki domyk, oferowany system zapewnia to. Szuflady StarMotion sprzedajemy w komplecie z dwoma bokami szuflady lewa i prawa, z kompletem prowadnic, z zaślepkami, wkrętami. Proponowany system szuflad jest łatwy w montażu, producent sugeruje mocowanie tylne niskie. Wielu fachowców montujących takie szuflady uczula, aby sprawdzały się dobrze w naszej kuchni, nie należy ich nadmiernie obciążać, np. prowadnica ArcticBOX ROLKOWA porównując ją do bluma to "jedno i to samo", a cena prawie o połowę niższa.

 

Rodzaje oferowanych szuflad

W głębokich szufladach najczęściej trzymamy garnki, miski, miseczki, blachy do ciast, itp. W płytkich zaś sztućce, wałki, chochle, ściereczki, woreczki, rękawice itp. Coraz więcej użytkowników używa specjalnych szuflad z koszami cargo, które zapewniają zdecydowanie lepszy dostęp. Ważny jest także sposób zamykania i otwierania - jeśli mamy zajęte czymś ręce, brudne, mokre, itd. - prowadnice kulkowe lub rolkowe umożliwią otwieranie szuflady dotykiem, zamykane łokciem, kolanem, biodrem, itd.

 

Czysto, łatwo i przyjemnie

Sklep Kamel oferuje właśnie taki system szuflad firmy StarMotion. Proponujemy produkty renomowanych producentów takich jak Gamet, Nomet, GTV, Blum, StarMotion, Proline, Haffele, Rehau i inne. Zanim kupisz sprawdź naszą ofertę - http://sklepkamel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

sklepkamel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »