Moda » Odzież

Szablony krawieckie - zlecaj szybko i bezpiecznie

Produkcja odzieży jest nie lada wyzwaniem od projektu po jego masowe wykonanie. Perfekcyjne szablony krawieckie oraz idealnie odszyty pierwowzór jest podstawową kwestią uzyskania prawidłowego produktu w skali masowej.

 

Szablony-krawieckie.com to pierwszy a jednocześnie jedyny system składania zleceń przez internet. Joanna Mikielis, właścicielka firmy mieszczącej się w Łodzi, obsługuje w ten sposób Klientów z całej Polski, którzy poprzez kontakt online zamawiają szablony krawieckie, których odebranie wiąże się jedynie z... opłaceniem oraz spotkaniem z listonoszem.

Zamawianie szablonów krawieckich jeszcze nigdy dotąd nie było tak proste. Zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości jakie daje system składania zleceń jak również do kontaktu na drodze e-mail, telefonicznego lub osobistego.
Szablony krawieckie Joanny Mikielis to gwarancja najwyższej jakości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamil Mikielis
http://mikielis.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »