Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Szaleństwo poświątecznych zakupów, czyli wyprzedaże w Porcie Łódź

Szaleństwo poświątecznych zakupów, czyli wyprzedaże w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Po bożonarodzeniowym wypoczynku nadszedł czas na przygotowania do sylwestrowej nocy. Poszukiwania odpowiedniej kreacji i dodatków będzie można rozpocząć w Porcie Łódź, który zaprasza swoich klientów na zakupy w promocyjnych cenach.

Okres poświąteczny to inauguracja wyprzedaży w Porcie Łódź i okazja do wyposażenia swojej szafy w sylwestrową kreację, odpowiednio dobrane buty czy torebkę. Z promocji ucieszą się panie, które w swojej stylizacji postanowią zaakcentować perfekcyjny makijaż wykonany kosmetykami zakupionymi podczas poświątecznych promocji. Coś dla siebie znajdą również panowie ceniący dobrej jakości materiały i ciekawe kroje ubrań. Rabatowych ofert nie zabraknie także dla tych, którzy Nowy Rok zdecydują się przywitać w domowym zaciszu – będą oni mogli wybierać z szerokiej oferty sklepów oferujących stylizacje typu casual, idealne na niezobowiązujący wieczór spędzony w towarzystwie przyjaciół.

 

- Niezależnie od tego, w jaki sposób zdecydujemy się powitać nadchodzący rok, Port Łódź zaproponuje swoim klientom ubrania i dodatki, w których każdy poczuje się wyjątkowo. W końcu najważniejsze jest to, by bawiąc się w noc z 31 grudnia na 1 stycznia być ubranym, a nie przebranym – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer marketingu Portu Łódź.

 

29 i 30 grudnia Port Łódź zaprasza na wyprzedażowe zakupy w godz. 10.00-21.00, a 31 grudnia od 10.00 do 16.00. 1 stycznia centrum będzie nieczynne. Klienci, którzy zdecydują się w tych dniach odwiedzić Port Łódź z dziećmi, mogą liczyć na pomoc profesjonalnych animatorów bezpłatnej sali zabaw Port Łódź Junior. W dniach 29 i 30 grudnia dzieci będą mogły bawić się w niej od 10.00 do 20.00, a w ostatni dzień roku
w godz. 10.00-16.00.  

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maria Szwed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »