Rozrywka i wypoczynek » Hobby

SZALONA HERBATKA U KAPELUSZNIKA - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ

SZALONA HERBATKA U KAPELUSZNIKA - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
SZALONA HERBATKA U KAPELUSZNIKA - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 9 czerwca, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Szalona herbatka u Kapelusznika to tylko jedno z niezwykłych wydarzeń, w których brała udział bohaterka książki pt. „Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla. W ramach przedłużonego świętowania tegorocznego Dnia Dziecka empik zaprasza na warsztaty, w których z pewnością chętnie wziąłby także udział Marcowy Zając i Suseł towarzyszący Alicji i Kapelusznikowi w spotkaniu. Podczas warsztatów ich uczestnicy wykonają własnoręcznie nakrycia głowy z papieru (cylindry), które następnie ozdobią według własnego uznania i fantazji. W ruch pójdą więc m.in. farby, kredki, piórka, taśmy, brokat i naklejki. Chętni będą mogli także samodzielnie wykonać cały herbaciany serwis w postaci filiżanek, imbryczków i talerzyków. Warsztaty poprowadzi nie kto inny jak Kapelusznik we własnej osobie.

 

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »