Firma » Biznes

Szansa dla przedsiębiorców w Łodzi

“Akademia Bliżej Biznesu” zaprasza na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców z sektora MŚP, które odbędą się w Łodzi, 23 maja. Mogą wziąć w nich udział właściciele małych i średnich firm, zainteresowani poszerzeniem praktycznej wiedzy na temat rozwoju biznesu, a także osoby planujące go rozpocząć.

Według najnowszych danych GUS w 2016 r. w województwie łódzkim na 100 tys. mieszkańców przypadało 5 tys. mikroprzedsiębiorstw. Dla porównania w województwie mazowieckim, które jest w tym zakresie liderem, było ich aż 7 tysięcy. Jak wynika z badań, głównymi problemami przedsiębiorców są wysokie koszty prowadzenia działalności (40 proc.), biurokracja (30 proc.), skomplikowane procedury (17 proc.) oraz brak informacji na temat możliwości uzyskania dodatkowego finansowania (14 proc.)[1]

 

Szansę na zdobycie potrzebnej wiedzy przed mieszkańcami Łodzi otwierają warsztaty „Akademia Bliżej Biznesu” - inicjatywa Aasa Polska, technologicznej firmy finansowej, specjalizującej się w pożyczkach ratalnych dla konsumentów oraz małego i średniego biznesu. Celem organizowanych już po raz drugi warsztatów jest udzielenie wsparcia merytorycznego osobom, które prowadzą działalność gospodarczą lub dopiero zamierzają spróbować swoich sił w biznesie.

 

Wiedza ekspercka i networking

 

Podczas spotkania, które odbędzie się w Łodzi 23 maja w Hotelu Tobaco, ul. Kopernika 64, o godz. 17:00,  eksperci z różnych branż podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat kluczowych zagadnień związanych z prowadzeniem firmy:

 

·         Zastrzegania znaku towarowego – Prawnik z Kancelarii Rzeczników Patentowych AOMB

·         Zasady BHP a mała firma – Główny Specjalista ds. BHP w firmie PROFECTUS

·         Potrzeby i możliwości mikroprzedsiębiorstw w zakresie finansowania – Manager Aasa Polska SA

·         Dostępne możliwości pozyskania kapitału do firmy – Ekspert FINES SA

·         Płynność finansowa (cash flow) oraz aspekty prawne – Specjalista ds. prawnych e-Kancelaria

·         Leasing vs wynajem długoterminowy – eksperci Bcarfull

·         Sukcesja - zabezpieczenie na przyszłość jako fundament prowadzenia biznesu – Redakcja Bliżej Biznesu

 

Warsztaty dadzą uczestnikom także dodatkową wartość - możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych w ramach networkingu.

 

Spotkania w ramach „Akademii Bliżej Biznesu” to doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy przedsiębiorcami. To także możliwość nawiązania współpracy z nowymi partnerami – mówi Dominik Ciula, Sales Manager Aasa Polska i pomysłodawca warsztatów.

 

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie internetowej. Po części warsztatowej organizatorzy zapraszają również na networking do hotelowej restauracji, który potrwa do godz. 22.00.

 

Link do rejestracji uczestnictwa:

http://blizejbiznesu.pl/formularz-rejestracyjny-akademie-blizej-biznesu-maj/

Dodatkowe informacje na temat uczestnictwa:

Rafał Tomkowicz, tel: 784 007 080, rafal.tomkowicz@sfera-finansow.pl

 

***

Dodatkowe informacje:

Magdalena Pawlak, Aasa Polska S.A., +48 502 441 708, magdalena.pawlak@aasapolska.pl

Michał Kwietniewski, Clue PR, +48 511 943 762, michal.kwietniewski@cluepr.pl

 

***

 

O Aasa Polska S.A.

Aasa Polska S.A. jest technologiczną firmą finansową o skandynawskich korzeniach, specjalizującą się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla konsumentów oraz małego biznesu, w oparciu o zasady odpowiedzialnego pożyczania. Firma nie udziela pożyczek krótkoterminowych, dba o rozwój rynku i klienta. Ściśle współpracuje z wiarygodnymi instytucjami takimi jak Biuro Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej – ERIF i Infomonitor. Jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Firma działa na rynku polskim, fińskim, estońskim i szwedzkim. Łączy pozytywne cechy oferty banków z ofertą firm pożyczkowych – szybkość, prostotę, transparentność i bezpieczeństwo.

 

Więcej informacji: www.aasaglobal.com/poland/, www.aasapolska.pl, www.aasadlabiznesu.pl

 

 [1] Instytut Smartscope dla Aasa Polska, Potrzeby mikroprzedsiębiorstw w zakresie finansowania 2017Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »