Kultura, sztuka » Kultura

Szczęśliwa kumulacja sztuki!

7 grudnia o godzinie 7 wieczorem odbędzie się 7 Aukcja Sztuki Współczesnej

 

Specjalnie na tę okazję zostało przygotowanych, nie 50 – jak do tej pory, a ponad 70 starannie wybranych prac. Wśród obecnych nie zabraknie artystów dobrze znanych i cieszących się dużym zainteresowaniem nabywców. Pojawią się więc na 7 aukcji prace: Justyny Jabłońskiej, Violi Tycz, Grzegorza Klimka, Ewy Zwarycz, Anny Sikory, Natalii Pastuszenko, Lenki Kubicy czy Marcina Painty. Jak co aukcję, uczestnicy będą mogli licytować również obrazy zupełnie nowych artystów, specjalnie wyszukane z myślą na tę okazję.

 

Aukcje Sztuki Współczesnej we Wrocławiu cieszą się ogromnym powodzeniem. Dlatego Galeria DNA i Dom Aukcyjny rozszerzają swoją działalność i od nowego roku, będą organizować również aukcje w Opolu i Katowicach. Od 7 Aukcji Sztuki Współczesnej zmianie ulega nazwa Wrocławskiego Domu Aukcyjnego, który został przemianowany na Dom Aukcyjny DNA.  Ludzie, siedziba i przede wszystkim jakość prezentowanych prac pozostają bez zmian!

 

 

7 Aukcja Sztuki Współczesnej, organizowana przez Dom Aukcyjny DNA i Galerię DNA odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godz. 19:00 w budynku Sky Tower (I piętro). Już teraz zapraszamy wszystkich na wystawę przed aukcyjną, która trwa w Galerii DNA (Sky Tower) od 22 listopada oraz zachęcamy do uczestnictwa w aukcji i wcześniejszej  rejestracji na stronie www.wda.dnagallery.pl

 

7 Aukcja Sztuki Współczesnej

godz. 19:00

sobota, 7 grudnia 2013

Galeria DNA (I piętro Sky Tower)

Wrocław

 

Dom Aukcyjny DNA & Galeria DNA

ul. Powstańców Śląskich 95

53-332 Wrocław

tel. 71 797 80 78

www.dnagallery.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

anna.art11

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »