Rozrywka i wypoczynek » Sport

Szczęśliwa mama w zdrowym ciele - spotkanie z Pauliną Holtz w Serenadzie

Szczęśliwa mama w zdrowym ciele - spotkanie z Pauliną Holtz w Serenadzie
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy z nas wie, jak ważna jest codzienna aktywność. To nie tylko wzmocnienie ciała czy poprawa kondycji, ale również niezawodny zastrzyk endorfin i recepta na zdrowie.
Jednak aby móc cieszyć się zdrowym ciałem jak najdłużej, trzeba dostosować formę treningu do swoich predyspozycji i możliwości. O to jak dbać o siebie na co dzień, opowie uczestniczkom warsztatów „Szczęśliwa mama w zdrowym ciele" Paulina Holtz. Warsztaty odbędą się 13 maja w salonie Martes Sport w Centrum Serenada w trzech turach: o 16.45, 18.15 oraz 19.45.

O tym, że dobra sprawność fizyczna i zrównoważony trening przynoszą same korzyści, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak nauczyć się, jak dbać o siebie aby zachować bezpieczeństwo i utrzymać lub powrócić do odpowiedniej kondycji. Dla wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje ciało, wrócić do formy po ciąży, czy dowiedzieć się jak pracować nad sobą w okresie menopauzy, Centrum Serenada przygotowało spotkanie z Pauliną Holtz - Ambasadorką Świadomej Mamy, aktorką filmowa i teatralną,  autorką książek i miłośniczką zdrowego trybu życia. Co czeka uczestniczki warsztatów?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Opowiem o bezpiecznym treningu i dobrych nawykach, które sprawią, że będziesz cieszyć się mocniejszym ciałem, dobrą kondycją mięśni i lepszym wyglądem. Przyjdź koniecznie i przynieś swoją dobrą energię! - zachęca Paulina Holtz.

 „Szczęśliwa mama w zdrowym ciele" to już drugie z cyklu czterech majowych spotkań odbywających się dla mam w Serenadzie. Kolejne warsztaty (20 i 27 maja) poprowadzi Aneta Wątor oraz Monika Mrozowska.

Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

Wszystkie mamy uczestniczące w spotkaniu będą miały możliwość pozostawienia swoich pociech w Bricks 4 Kidz (od 3. roku życia) oraz w Leopark (od 4. roku życia).

Wstęp na warsztaty jest wolny, można się na nie zapisać pod numerem telefonu: 512 718 635. Liczba miejsc jest ograniczona.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »