Technologie » Komputery

Szkło NSG TEC™ na ekrany dotykowe i wyświetlacze cyfrowe

NSG Group, właściciel marki Pilkington, zaprezentuje na targach ISE w Amsterdamie asortyment produktów powlekanych NSG TEC™, które wykorzystywane są w ekranach dotykowych i wyświetlaczach cyfrowych. Produkty można będzie zobaczyć na stoisku NSG Group nr 8-D352.

Produkty z grupy NSG TECTM świetnie nadają się na tafle pokrywające ekrany dotykowe, w których wymagana jest powłoka TCO (ang. Transparent Conductive Oxide - transparentne tlenki przewodzące). Grupa produktów NSG TECTM zapewnia doskonałe parametry techniczne w konkurencyjnym pułapie cenowym. Szkło NSG TECTM jest bardzo trwałe i odporne.

Transparentne powłoki przewodzące wymagane są w pojemnościowych i oporowych ekranach dotykowych. Powłoki TCO szyb NSG TECTM wykorzystują domieszkowane fluorem tlenki cyny i oferują znakomite parametry stanowiąc alternatywę w stosunku do warstw ITO.

Asortyment szyb NSG TECTM jest najszerszą dostępną na rynku linią produktów z powłokami TCO o rezystywności powierzchniowej w zakresie od 5 do 250 Ω/□. Produkty te są dostępne w różnych grubościach, na różnych substratach szklanych, mają neutralne zabarwienie, i nie zmieniają zabarwienia w trakcie użytkowania. Trwała powłoka pirolityczna jest odporna na zarysowania i ścieranie i dlatego jest łatwa do przetwarzania, takiego jak rozkrój, zespalanie, laminowanie, wzmacnianie termiczne i hartowanie. Szkło NSG TECTM nadaje się również do gięcia. Łatwa dostępność szkła zapewnia korzystne krótsze terminy dostawy i efektywną kontrolę kosztów. NSG TECTM może być dopasowane do specyficznych wymagań klienta. Więcej informacji na stronie www.pilkington.com/digital-signageRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »