Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Szkoła Podstawowa w Rękoraju z nową stołówką!

Znamy drugiego zwycięzcę 3. edycji programu „Extra Szkolna Stołówka”! Laureatem została Szkoła Podstawowa w Rękoraju w woj. łódzkim. Już wkrótce rozpocznie się tam remont szkolnej stołówki o wartości 20 000 zł – to nagroda główna, o którą rywalizowały szkoły.

Program „Extra Szkolna Stołówka” marki Delma zakończył się 21 października. Dzięki niemu szkoły podstawowe z całej Polski miały możliwość wygrać remont szkolnej stołówki – miejsca, które powinno być estetyczne i funkcjonalne, zapewniając uczniom komfort podczas spożywania posiłków. W czasie trwania programu aż 3 placówki otrzymały szansę na zdobycie 20 000 złotych, które przeznaczone zostaną na prace remontowe. Zwycięskie szkoły wybierane były spośród zgłoszeń dokonywanych na stronie www.extrastolowki.pl.

Szkoła Podstawowa w Rękoraju to druga szkoła, która w 3. edycji programu otrzymała nagrodę główną.

"Szkoła Podstawowa w Rękoraju to mała wiejska szkoła prowadzona przez Stowarzyszenie rodziców i mieszkańców, która boryka się z nieustającym brakiem środków finansowych. Staramy się pozyskać środki z różnych źródeł, aby dla naszych dzieci wzbogacić bazę szkoły. Tak więc w imieniu uczniów, rodziców oraz pracowników serdecznie dziękujemy Delmie za tak wspaniały prezent. Nasze dzieci będą mogły dzięki Państwa życzliwości i szczodrości spożywać posiłki w nowej stołówce (ostatni remont 10 lat temu), a nasza szkoła będzie jeszcze piękniejsza" – mówi Zbigniew Tuta, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rękoraju.

Tegoroczna edycja to trzecia odsłona programu „Extra szkolna stołówka”. Dotychczas wzięło w nim udział ponad 850 szkół, a wyremontowanych zostało aż 10 szkolnych stołówek.

Regulamin programu znajduje się na stronie www.extrastolowki.pl

Inicjator programu – marka Delma

Mechanizmem promocji zajmuje się agencja AdValue.

Za działania PR odpowiada agencja Yellowcups.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt prasowy:

Joanna Szałasz

specjalista public relations

joanna@yellowcups.pl

+48 536 410 824

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »