Gospodarka » Żywność

Szkolenie hodowla ślimaków

Szkolenie hodowla ślimaków
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli podejmą Państwo wyzwanie i postanowią rozpocząć hodowlę, dodatkową zaletą szkolenia będzie - oprócz wiadomości i materiałów szkoleniowych, które wliczone są w cenę - otrzymanie specjalnego numeru telefonu "POGOTOWIE".

Celem naszych szkoleń jest :

Snails Garden przy współpracy z gospodarstwem Bio Partners pragnie zaproponować Państwu szkolenia z zakresu hodowli ślimaków.
Szkolenie ma na celu przekazanie wiedzy dotyczącej samego produktu, jak i sposobów produkcji.

Szkolenie składa się z dwóch części.

Część pierwsza : Teoria

Podczas teoretycznej części szkolenia poznają Państwo produkt i jego specyfikę, otrzymają informacje niezbędne do rozpoczęcia hodowli, zdobędą wiedzę z zakresu przygotowania ziemi pod hodowlę, pomieszczeń do reprodukcji, systemów wentylacji i nawadniania, i wiele innych cennych wskazówek niezbędnych przy produkcji ślimaków.

Część druga : Wizytacja

Oczywiście sama teoria to nie wszystko, tym bardziej, że ślimak hodowlany jest produktem szczególnym, który wymaga ścisłego przestrzegania zasad weterynaryjnych. Dlatego też druga część szkolenia, to zajęcia praktyczne na farmie ślimaków w ubojni ślimaków jadalnych.

Będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję osobiście obejrzeć dobrze przystosowane miejsce do produkcji i zobaczyć obróbkę ślimaka w każdym stadium. Dzięki temu przekonacie się, jak ciekawa jest praca polegająca na przetwórstwie ślimaków. Dowiecie się także, że nie jest to praca łatwa i lekka, lecz wymagająca wiedzy, czasu i zaangażowania.

Wszystkim uczestnikom szkolenia, chcielibyśmy uczciwie przedstawić zalety i wady hodowli ślimaków. Mamy nadzieję, że wiedza, którą Państwo zdobędą podczas szkolenia, pozwoli na podjęcie właściwej decyzji - zaangażowanie się w hodowlę lub rezygnację z prowadzenia działalności tego typu.

Dodatkowe zalety szkolenia

Jeśli podejmą Państwo wyzwanie i postanowią rozpocząć hodowlę, dodatkową zaletą szkolenia będzie - oprócz wiadomości i materiałów szkoleniowych, które wliczone są w cenę - otrzymanie specjalnego numeru telefonu "POGOTOWIE". Jest to numer, pod którym będą Państwo mogli skontaktować się z doświadczonym hodowcą i uzyskać pomoc w nagłych przypadkach i sytuacjach kryzysowych.

Spotkanie będzie prowadzone w formie dyskusji. W trakcie szkolenia będą udzielane odpowiedzi na pytania uczestników oraz omawiane konkretne przypadki inwestycji.


Plan i szczegóły szkolenia:  snailsgarden.com

Zapisz się na najbliższe spotkanie: .... 2018 r.


Kontakt telefoniczny : 660 512 199/698 388 531Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Hodowla ślimaków
http://www.snailsgardenhoreca.com/

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Jola 2018-01-18 18:44:10

    Polecamy, wraz z mężem byliśmy. Dowiedzieliśmy się jak zrobić małą przetwórnie przy naszym gospodarstwie w którym hodujemy ślimaki. Pierwszy raz jadłam też ślimaki, był obiad :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »