Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Szkolny powrót rabatów

Szkolny powrót  rabatów
Zobacz więcej zdjęć »
Z Bonarką powrót roku szkolnego jest łaskawszy dla portfeli klientów. Korzystając z ofert przygotowanych przez sklepy w tym centrum można sporo zaoszczędzić. Okazyjne obniżki sięgają nawet 70%.

Oferta rabatowa obowiązuje od 26 sierpnia do 11 września. Tablica okazji pełna jest produktów z różnych dziedzin.

Plecaki tańsze o 20% przy zakupie butów (Adidas); dodatkowy rabat -50% na wszystkie przecenione rzeczy w C&A; również 50% na drugą rzecz w salonie Reporter Young; dodatkowe 20% za zakupy na dziale dziecięcym w H&M, czy 35 zł zniżki na każdą parę jeansów w KappAhl - to tylko niektóre z aktualnych propozycji.

Do szkoły można też wrócić z markowym plecakiem Nike od Martes Sport, który kupimy za jedyne 89,99 zł. Ofertę godną prymusów przygotował też sklep McArthur: nie dość że na wybrane modele oferuje 50-70% zniżki, to niektóre modele obuwia można kupić w cenie 99,99 zł za 3 pary!

Wiele okazji klienci znajdą też sklepach z elektroniką, akcesoriami (np. lunch boksy i kubki termiczne w DUKA), drogeriach, a nawet na stoisku banku Citi Handlowy. Tu klient, który podpisze umowę kredytową otrzyma bon o wartości 100 zł do wykorzystania na szkolne zakupy.

Bonarka zaprasza na zakupy codziennie od godz. 10:00 do 21:00. Życzy też wszystkim uczniom samych szóstek, a ich rodzicom wywiadówek tak przyjemnych, jak rabaty z okazji nowego roku szkolnego.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »