Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Szkoły podstawowe rywalizują o remont toalet w 5.edycji programu „Wzorowa Łazienka”

Szkoły podstawowe rywalizują o remont toalet  w 5.edycji programu „Wzorowa Łazienka”
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa 5. edycja programu „Wzorowa Łazienka” marki Domestos, którego celem jest poprawa warunków sanitarnych w publicznych szkołach podstawowych.

Bieżąca edycja ma charakter całoroczny. Program podzielony jest na 2 części – wiosenną i jesienną, a w każdej z nich do wygrania jest nagroda główna w postaci remontu szkolnej łazienki o wartości 30 tysięcy złotych.

Akcja „Wzorowa Łazienka” skierowana jest do publicznych szkół podstawowych. Jest to program edukacyjny, który ma wpłynąć na zmianę warunków sanitarnych w polskich szkołach poprzez kształtowanie właściwych nawyków higienicznych wśród uczniów oraz zapewnienie zwycięskiej szkole przyjaznej, funkcjonalnej i czystej łazienki.
 
Zmień szkolną toaletę we wzorową łazienkę

Tegoroczna edycja podzielona jest na 2 części. Rejestracja szkół do części wiosennej ruszyła 1 marca.
Od 9 kwietnia możliwe jest głosowanie na szkoły na stronie www.wzorowalazienka.pl, a laureaci zostaną ogłoszeni na stronie internetowej programu do 30 czerwca br.
Szkoły mogą ubiegać się o nagrody, którymi są: remont szkolnej toalety o wartości 30 tysięcy złotych w zwycięskiej szkole oraz sfinansowanie odświeżenia łazienek o wartości 5 tysięcy złotych każde. Dodatkowo 100 kolejnym placówkom zostanie przekazany roczny zapas produktów Domestos, które pomogą dbać o czystość i higienę w szkolnych toaletach.

Rejestracja i głosowanie


500 szkół, które zarejestrują się w programie jako pierwsze, otrzyma przesyłki powitalne, a każda szkoła, która wypełni ankietę na www.wzorowalazienka.pl na temat stanu i wyglądu swoich toalet, dostanie zestawy produktów Domestos.

W tegorocznej edycji programu, oprócz głosów internautów oraz głosów z paragonami, szkoły mogą zdobywać dodatkowe punkty za specjalne aktywności o charakterze edukacyjnym. Do takich działań należy wyeksponowanie w szkole plakatów informacyjnych i naklejek edukacyjnych (dostępnych do pobrania na stronie programu) oraz organizacja w dniach od 1 do 21 maja 2018 roku „Dnia Higienicznej Toalety”, promującego właściwe nawyki higieniczne.

Regulamin programu oraz szczegółowe informacje dotyczące rejestracji i możliwości zdobywania punktów znajdują się na stronie www.wzorowalazienka.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »