Dom » Budownictwo

Szlachetna Paczka pełna ciepła od Tani Opał

Szlachetna Paczka pełna ciepła od Tani Opał
Zobacz więcej zdjęć »
Oficjalnie wystartowała wspólna akcja Szlachetnej Paczki i firmy Tani Opał. W tym roku lider produkcji węgla znacząco obniżając ceny najchętniej kupowanych produktów zachęca do pomagania inny. Dzięki zakupom tańszych produktów Klienci przekazują środki na pomoc rodzinom potrzebującym wsparcia.

Efekty akcji każdego dnia można śledzić na kalkulatorze sumującym zebraną pomoc na stronie www.taniopal.pl. Ty również możesz podzielić się domowym ciepłem z potrzebującymi.

Czas przedświąteczny, to magiczny moment w którym większość z nas próbuje pomóc osobom potrzebującym. Już od początku grudnia stajemy się Świętymi Mikołajami lub anonimowymi darczyńcami. Grudniowa atmosfera nastraja nasze serca wyjątkowo filantropijnie i prospołecznie. Tani Opał również ogarnęła chęć niesienia pomocy. Aby najbliższe święta były dla wszystkich naprawdę ciepłe firma wspólnie z Klientami zbiera środki, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

Ciepło z potrzeby z serca – kupujesz taniej i pomagasz!

Udział w SZLACHETNEJ PACZKCE razem z Tani Opał, to podwójna korzyść. Klienci mają możliwość zakupienia węgla w znacząco obniżonych cenach, jednocześnie z każdej zakupionej tony przeznaczają aż 10 zł na cele pomocowe. Producent dedykował przedsięwzięciu charytatywnemu aż 4 produkty, których ceny zostały obniżone, nawet o kilkadziesiąt złotych. Produkty, które można kupić taniej równocześnie pomagając to: ekogroszek – tańszy o 91 zł, węgiel orzech – tańszy o 51 zł, węgiel orzech wysokoenergetyczny – tańszy o 52 zł  i miał węglowy – tańszy o 51 zł. Kupując tonę wskazanych materiałów opałowych, kupujesz je ze znaczącym rabatem, ale przede wszystkim zasilasz konto akcji kwotą 10 zł. Zakup kilku ton gatunków węgla objętych projektem Szlachetna Paczka oznacza wsparcie programu wyższą kwotą pieniędzy. Pamiętaj, że zakupów możesz dokonać zarówno w sklepie internetowym www.taniopal.pl jak i we wszystkich sklepach sieci Castorama. Produkty te wysyłane są w specjalnie przygotowanych paletach zabezpieczonych czerwoną folią z logo projektu Szlachetna Paczka, dzięki temu informujesz, że pomagasz innym.
Zakupione produkty, to gwarancja wysokiej jakości opału, ale i Szlachetna Paczka dla rodzin potrzebujących ciepła. Razem możemy więcej w myśl zasady przyświecającej akcji „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Bądź Darczyńcą i sprawdzaj efekty!

Współorganizator akcji Szlachetna Paczka Tani Opał na oficjalnej stronie internetowej oddaje do dyspozycji Darczyńców kalkulator zebranych środków, który na bieżąco aktualizuje sumę zebranych środków finansowych. Kwota ta zostanie przeznaczona na zasilenie Szlachetnych Paczek, które trafią do rodzin najbardziej potrzebujących pomocy. Ty też możesz wspomóc naszą akcję. Kup opał w obniżonych cenach i podaruj w te święta ciepło potrzebującym.

Podaruj CIEPŁĄ PACZKĘ
Dzięki przystąpieniu do projektu Szlachetna Paczka Tani Opał wspólnie z osobami, dokonującymi zakupów  wesprze finansowo osoby, które z przyczyn losowych znalazły się w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej. W przeważającej mierze wspólnie wspomożemy rodziny wielodzietne, które dotknęły życiowe tragedie, osoby niepełnosprawne i chore. Dzięki naszemu wsparciu wiele potrzebujących rodzin  otrzyma ciepło, bez którego nikt nie wyobraża sobie Wesołych Świąt.
- Szlachetna Paczka, to wyjątkowy projekt, który wpieramy ze względu na jego długą i nieposzlakowaną opinię, ze względu na realne efekty pomocy, które przejrzyście są nam wszystkim relacjonowane. Przyłączamy się do Szlachetnej Paczki ponieważ wierzymy w jej głęboki sens i ogromną moc sprawczą. Naszym marzeniem, które przyświeca wspólnym działaniom jest to, aby w nadchodzące Święta nikomu nie zabrakło ciepła. Marka jako oficjalny opiekun domowego ciepła uczestniczy w tym projekcie, ponieważ troszczymy się o tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na komfort cieplny. „Węgiel jest dla ludzi” dlatego chcemy, aby razem z nami ludzie podzielili się nim z innymi. Stąd wspólna akacja. – mówi rzecznik prasowy Tani Opał Łukasz Lewicki.Ceny produktów objętych projektem SZLACHETNA PACZKA:

Ekogroszek – 538,00 zł brutto/ tona + transport GRATIS
Węgiel orzech – 678,00 zł brutto/ tona + transport GRATIS
Węgiel orzech wysokoenergetyczny – 898,00 zł brutto/ tona + transport GRATIS
Miał węglowy – 578,00 zł brutto/ tona + transport GRATIS


Więcej informacji na stronie:    www.taniopal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tani Opał Sp. z o.o.

Komentarze (3)

 • avatar
  ~Mathju 2015-01-09 20:24:24

  Piekna inicjatywa. Popieram i pomagam kupując orzecha wysokoenergetycznego.

 • avatar
  ~Danut45 2015-01-08 21:53:17

  Pomogłam i jestem z tego dumna. Fajnie, ze firmy w ten swiateczny czas angazuja się w takie rojekty. Dzieki temu kupując wegiel tez mogłam pomoc. Bez takich inicjatyw pewnie nie chciałoby mi się wypelniac przelewow i stać w kolejce na poczcie.

 • avatar
  ~Macia 2015-01-08 21:51:40

  Szczytny cel, warto pomagać ludziom i wpierać rzetelne akcje.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »