Firma » Praca

Szukasz profesjonalnej agencji zatrudnienia? Poznaj Transline Group Polska

Szukasz profesjonalnej agencji zatrudnienia? Poznaj Transline Group Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Agencji zatrudnienia z roku na rok pojawia się coraz więcej. Jak rozpoznać tę profesjonalną i czym kierować się przy wyborze agencji?

Transline Group, jako międzynarodowa firma, powstała w 1989 roku. Ma ponad 25 lat doświadczenia w rekrutacji pracowników. Wynikiem działalności Transline są między innymi nagrody: Best Industrial Agency of the Year 2010, Best Outsourced Solution 2012, Innovator of the Year 2013 oraz Best Agency of the Year 2014. Transline Group znajduje się również w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11088.

Jednym z ważniejszych celów jakie stawia sobie Transline Group Polska jest budowanie satysfakcjonujących relacji. Wykwalifikowane zespoły konsultantów wspierają procesy zatrudniania już od samego początku współpracy z kandydatem. To specjaliści w swojej dziedzinie. Rekrutując na różne stanowiska, Transline Group ma możliwość dopasowania oferty pracy do umiejętności, oczekiwań i możliwości osoby poszukującej zajęcia. Celem Transline jest wspieranie i ułatwianie znalezienia zatrudnienia. Dlatego warto skorzystać z usług tej profesjonalnej agencji już dziś.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Guziczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »